June 19, 2024

Odia Express

News For Public

୧୪ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୭ ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିବା ଆଜିଠାରୁ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ତିକ୍ତ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱରର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ଉଷ୍ମ ରହିପାରେ | ବାହାରେ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅନାବଶ୍ୟକ ମାନସିକ ଚାପ ନିଅ ନାହିଁ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ କାରଣ ଆଜି ଏହି ଡିଲ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ | ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମେ କିଛି ବଡ ଲାଭ ପାଇବ | ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆୟ ହ୍ରାସର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ଭାବରେ ଚାଲିବ | ସହଭାଗୀମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଯେକୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରେ ଯାତ୍ରା କରିବା ସମୟରେ ଯାନ ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ କାରବାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ହଠାତ୍ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରେ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଆପଣ ଏଥିରୁ ଲାଭ ପାଇବେ | ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ରିସ୍କ ନେବାକୁ ବାରଣ କରନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ। ସରକାରୀ ଶକ୍ତିର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଗ୍ୟର ଶକ୍ତି ଉପରେ, ଆପଣ କିଛି ବଡ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ତୁମର ଚତୁରତା ସହିତ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆପଣ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ପାଇଁ ମନସ୍ଥ କରିପାରିବେ |

ବିଛା : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ଯାହା ବି କରିବେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଅନୁରୋଧ କରିପାରିବେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ହଠାତ୍ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ବିଶେଷ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବ, ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ କଷ୍ଟକର ଦେଖାଯାଉଛି | କିଛି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ହେତୁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଦୌ ଅବହେଳା କର ନାହିଁ, ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ସମସ୍ୟା ଆହୁରି ବଢିପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ କାରବାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ| ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବାର ସମ୍ଭାବନା | ଜଣଙ୍କୁ l ଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଦିନ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ | ହଠାତ୍ ତୁମେ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବ | ଆପଣ ଶାଶୁଘରରୁ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମକୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବା ପାଇଁ ସବୁକିଛି କରିବେ |

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *