May 17, 2024

Odia Express

News For Public

୧୬ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶି ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେଇଯିବେ

1 min read

ମେଷ : ମେଷ ରାଶିର କୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆବଶ୍ୟକ ପଡିଲେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ କୁ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବ | ଖରାପ ଘଟଣା ଘଟିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ଆପଣ ବିଶେଷଜ୍ଞ ପରାମର୍ଶ ନେଇପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଦୁର୍ବଳ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିବ | କଷ୍ଟ ଉପାର୍ଜିତ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବହୁ ପରିମାଣରେ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ୍ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଅଦ୍ଭୁତ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଭାଇମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କିଛି ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷାରେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ଅଫିସରେ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ଆପଣ ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଲୋକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ବାଧା ଥାଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବ | ତୁମର କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଏହା ମଧ୍ୟ ତୁମର କ୍ଷତି କରିପାରେ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହ | ଯାନ ସୁଖ ମିଳିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ଘରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଟେନସନ ଦୂର ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଖୋଜିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତୁମେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ବିଛା : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ଏବଂ ଗରମ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସ ଉପରେ ତୁମେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣଙ୍କୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଲାଭ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ କମ୍ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଟିକିଏ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ପରିବାରର ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଘରେ ମିଳିପାରିବ | ଘରର କିଛି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଲୋକମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ, ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଆଜି ସାଧାରଣ ଦିନ ପାଇବ | ଚାକିରି ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ହେବ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆପଣ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଏକ ବଡ଼ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭର ଲୋକଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ନୂଆ ଉପାୟ ମିଳିପାରିବ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଘରୋଇ ସୁବିଧାରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କରିପାରିବେ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ଫଳାଫଳ ପାଇବ ନାହିଁ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମ ବିଷୟରେ କିଛି ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲରେ ଯିବ କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କାହାକୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *