May 23, 2024

Odia Express

News For Public

୨୦ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧ ମଙ୍ଗଳବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୨ଟି ରାଶିକୁ ଆଜି ବଡ ବିପଦ ଆସିପାରେ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ପୋଷାକ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନୋରମ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲରେ ଯିବ, ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ଚତୁରତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ଏହା କରାଯାଇପାରିବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ଅସନ୍ତୋଷ ଦୂର ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି, ତେଣୁ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଶୀଘ୍ର କୌଣସି କାମ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ପରିବାରର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଅସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ କଷ୍ଟକର ଦେଖାଯାଉଛି | ପଡୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ, ତୁମର ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଆପଣଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ହଠାତ୍ କାର୍ଯ୍ୟଭାରରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ବିତାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ରହିଥିବା ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ପଦ୍ଧତିରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଘରର ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଖୁସିରେ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ସବୁବେଳେ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ରହିବ | ଅତିଥିମାନେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଘରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ହସ ଅତିବାହିତ ହେବ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ହଠାତ୍ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଯାହାକି ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ଯାଇଛି, ତାହା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଆନନ୍ଦ ଦେବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ଏହା କରାଯାଇପାରିବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ |

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆପଣ ସାହସର ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ସଠିକ୍ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଖାଦ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରି ତୁମେ ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଏକ ଲାଭଜନକ ଡିଲ୍ କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବହୁତ ଉନ୍ନତିର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ଆପଣ ଦାନରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ତୁମେ ସୁଖ ପାଇବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ହେବ | ଘରେ ହଠାତ୍ ଅତିଥିମାନଙ୍କର ଆଗମନ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଘରର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ହଠାତ୍ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ସ୍କିମ୍ ଅଧୀନରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଲାଭ ଦେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ | ଆବଶ୍ୟକ ପଡିଲେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ଯଦି କୌଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | କୌଣସି ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଭାବନାରୁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଯୁକ୍ତିକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ତୁମେ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତି ସତେଜ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ପ୍ରାୟ ଭଲ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *