June 19, 2024

Odia Express

News For Public

୨୩ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୨ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ଦଃଖର ଖବର

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ କିଛି ଅସୁବିଧାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଉଚ୍ଚ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ହେତୁ, ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ | ଖର୍ଚ୍ଚରେ ହଠାତ୍ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରେ ଯାତ୍ରା କରିବା ସମୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରୋଇ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ କାରବାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଅନେକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଘରର ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଅତିଥିମାନେ ଘରେ ଆସିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଏକ ଉପାୟ ହୋଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଘରର କିଛି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥିର ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନଟି କିଛି ବିଶେଷ ମନେହୁଏ | ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ୍ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ପୁରୁଣା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ, ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ତୁମର ରୋଜଗାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଟେନସନ ଶେଷ ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ, ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଶାଶୁଘରରୁ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ନିରାଶାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ, ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଚୁକ୍ତି ଶେଷ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଫାଶୀ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତା ବଢିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହ୍ରାସ ଘଟିପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ | କ big ଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ କ୍ଳାନ୍ତ ଏବଂ ଦୁର୍ବଳ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରରେ ସୁଖ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମେ ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଅଧିକ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ବଢିପାରେ | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ, ବୁଦ୍ଧିମାନ କାର୍ଯ୍ୟ କର | ହଠାତ୍ ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତିର ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ | ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ହୁଏତ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି | ତୁମେ ଖରାପ କମ୍ପାନୀଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣ ଚାରିଆଡେ ସୁଖ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ପରିବାରର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଘରେ ମିଳିପାରିବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ| ଆୟରେ ବିପୁଳ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ମାନସିକ ଚାପ ଦୂର ହେବ | ଏକ ପୁରୁଣା ଯୋଜନାରୁ ଆପଣ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଶକ୍ତି ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆପଣ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | କୌଣସି ନୂତନ ଯୋଗାଯୋଗରୁ ଲାଭ ପାଇବାର ଆଶା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ପତି କିଛି ବିଷୟରେ ତୁମ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଯଦି କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଥାଏ, ତେବେ ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସମୟ ସାଧାରଣତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୁର୍ବଳ ଦେଖାଯାଏ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଦୁଖଦ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଆଜି ଜଣଙ୍କୁ ଋଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପାଇଁ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବ | ବିଦେଶରେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ଯଦି କୌଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ, ପ୍ରିୟ ତୁମର ଭାବନାକୁ ବୁଝିବେ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୁଅନ୍ତୁ | ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମନ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଧିକ ଜଡିତ ହେବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମେ ଟିକିଏ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଯଥା ସମ୍ଭବ କରିପାରିବେ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *