May 23, 2024

Odia Express

News For Public

26 ଜୁଲାଇ 2021 ସୋମବାର,ପବିତ୍ର ଶ୍ରବଣ ମାସ ପ୍ରଥମ ସୋମବାର – କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ମହାଦେବ ଏମାନଂକୁ ଦେବେ ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମ କାମରେ ଟିକିଏ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯାନ, ଯନ୍ତ୍ର ଏବଂ ଅଗ୍ନି ଇତ୍ୟାଦି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କିମ୍ବା ମୁକାବିଲା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥରେ ନାହିଁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ଏବଂ ଅବହେଳା ଦେବ | ପରିବାର ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ହେବ | ବିରୋଧୀମାନେ ଶାନ୍ତ ରହିବେ। ସମ୍ପତ୍ତିରେ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରଭାବ ସତେ ଆଜି ବୃତ୍ତି ଏବଂ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଵୃଷବ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଏବଂ ଶାନ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ମଜା ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନ ମଧ୍ୟ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବ | ଅତ୍ୟଧିକ ଗର୍ବ ହେତୁ କ୍ଷତି କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଅପ୍ରୀତିକର ଘଟଣା ପାଇଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ମିଥୁନ : ଆଜି କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଚାଲିଥିବା ଟେନସନରୁ ଆରାମ ମିଳିବ ଏବଂ ତୁମ ଭିତରେ ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବ | ତୁମର ନିତ୍ୟକର୍ମରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘର ବାହାରେ ପଚରାଉଚରା କରାଯିବ। ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର କଥା କହିବାକୁ ଆପଣ ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | କ୍ୟାମ୍ପୋର ଜାଳି ତୁମର ସମ୍ମାନିତ ଈଶ୍ୱରଙ୍କୁ ଉପାସନା କର, ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ଅବାଞ୍ଛିତ ଭ୍ରମଣ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଲାଭ ସୁଯୋଗ ଆସିବ | ରୋଜଗାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏହି ସମୟରେ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଆସନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପାୟରେ ଏହାର ସମାଧାନ ଖୋଜିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରେ | ମୋ ମନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଚାଲିଛି | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶକ୍ତି ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ତୁମ ସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ଅସାଧାରଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ହେବ | ବିଶେଷକରି ଯେତେବେଳେ ବ୍ୟବସାୟ ଧାତୁ ସହିତ ଜଡିତ | ଘନିଷ୍ଠ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ପ୍ରତିବଦଳରେ,ଋଣ ବଦଳରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ପ୍ରେମ ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ସମ୍ପର୍କ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ପରୀକ୍ଷା, ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଏବଂ ସାକ୍ଷାତକାର ଇତ୍ୟାଦିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | କିଡନୀ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରତି ତିକ୍ତତା ଏବଂ କ୍ରୋଧ ସଂପର୍କରେ ମତଭେଦ ଆଣିପାରେ | କୋର୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସରିବାରେ ତଥାପି ବିଳମ୍ବ ରହିଛି। ଖସିଯିବା କିମ୍ବା ଆଘାତ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ଅଛି | କୌଣସି ପ୍ରକାର ଯୁକ୍ତିରେ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ଗାଇକୁ ରୁଟି ଖାଇବାକୁ ଦିଅ, ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଚାକିରିରେ ଅଧିକାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସୁଖର ମାଧ୍ୟମ ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଭଲ ଆକାରରେ ରୁହ |

ବିଛା : ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ମାନ, ତେଣୁ କାହାର ସୁଗମ କଥାରେ ପ୍ରବେଶ କର ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଦୂରତା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ମନ୍ଦିରରେ ଆର୍ଥିକ ସାହାଯ୍ୟ ଦିଅ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସ୍ୱୀକୃତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ବୃତ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ବିସ୍ତାର କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ନୂଆ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାଘର ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଯେକୌଣସି ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସୁସ୍ୱାଦୁ ଖାଦ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଭ୍ରମଣ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସହଭାଗୀମାନେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ମକର ରାଶି : ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ତୁମେ ତୁମର ବିନ୍ଦୁକୁ ଖୋଲା ରଖିବା ଉଚିତ୍, ଜିନିଷଗୁଡିକ ସ୍ପଷ୍ଟ ରହିଥାଏ | ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ଯୁବକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷା ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିୟୋଜିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି ସମୟରେ ସମୟ ରଖନ୍ତୁ | ଆଣ୍ଠୁ ଏବଂ ଗୋଡ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ |

କୁମ୍ଭ : ତୁମର ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ କିନ୍ତୁ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ତିକ୍ତତା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ତୁମର ଭାଷଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | କ person ଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ଉତ୍ତେଜନାରେ ଶିକାର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ଦୁଖଦ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ସକରାତ୍ମକ ଦିନ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟରେ ବିସ୍ମିତ ହୋଇ କାହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ଗଢିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ହଠାତ୍ ଲାଭର ଅନେକ ସୁଯୋଗ ହାତକୁ ଆସିପାରେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ କଲ୍ ଆସିବ, ଯାହାଫଳରେ ଆମେ ଆଗାମୀ ରଣନୀତି ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ଅଧ୍ୟୟନରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୃଦୟ ଗ୍ରହଣ କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *