June 19, 2024

Odia Express

News For Public

30 ଜୁଲାଇ 2021 ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ

1 min read

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବିରାମ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଆଶା କରିପାରିବେ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଉପକୃତ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ଟିକେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ | ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ହାସଲ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି | ପରିବାରରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ହୃଦୟ ଖୁସି ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ଚିହ୍ନ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି କିଛି କଷ୍ଟଦାୟକ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କର, ନଚେତ୍ ତୁମକୁ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି | ଘରେ ଜଣେ ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆଜି କୌଣସି ବିପଦ ନିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ ଦେବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାର ରାୟ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ | ଆପଣ କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରି ପାଇବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ତୁମେ ସୁଖ ପାଇବ | ପରିବାରର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ବିନିଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ଶେଷ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟର ଗତି ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିବାକୁ ଆପଣ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ଆଜି ପିଲାଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣାଯିବ | ଶାଶୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ଆଶା ଅଛି | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିବା | କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣାଯିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ବିତାଇବ |

ବିଛା : ବିଛା ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ, ତେଣୁ ଆପଣ ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆୟ ଆୟଠାରୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କର, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ତୁମକୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବାପାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କିଛି କାମରେ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆୟ ବଢିପାରେ କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ସେହି ଅନୁସାରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସହିତ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଫିସରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହେବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ଆଶା ଅଛି | ଯାନ ସୁଖ ମିଳିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମନୋରମ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ସ୍ଥିର ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ | ଯଦି କୌଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଦୃଢ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ର ଭାଗ୍ୟ ଲୋକମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ଆପଣ କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ଯେକୌଣସି ଲାଭ ଆପଣ ପାଇପାରିବେ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରାଇବାକୁ ଆଶା କର | ଆପଣ ସମାଜରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ସାହସ ସହିତ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ଅତିଥିମାନେ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଘରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *