December 10, 2023

Odia Express

News For Public

3 ଅଗଷ୍ଟ 2021 ମଙ୍ଗଳବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ,ଏହି ୫ଟି ରାଶି ଆଜି ବଡ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ

ମେଷ : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ କୌଣସି ଖରାପ ଖବର ପାଇ ମନ ବିଚଳିତ ହେବ ଏବଂ ପିତା ଏବଂ ପୁଅ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଗୋଟିଏ ପଟେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ, ଅନ୍ୟ ପଟେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା ଜାରି ରଖିବ |

ବୃଷ : ବର୍ତ୍ତମାନ ଯଦି ଆମେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା, ତେବେ ତୁମର ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତଥାପି, କାହାକୁ ଶୀଘ୍ର ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହା ସହିତ ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ମଧ୍ୟ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

ମିଥୁନ : ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି ଏବଂ ପରିବାରଠାରୁ ଦୂରରେ ରହୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଯାନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ସମାଜର ଅନେକ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତତା ବୃଦ୍ଧିରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରନ୍ତୁ ଯେ ବୀମା ଏଜେଣ୍ଟମାନେ ଯତ୍ନର ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ୍ |

କର୍କଟ : ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ନୂତନ ଏବଂ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଆପଣ କିଛି ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଭ୍ରମଣ କରିପାରିବେ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନେ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ତଥାପି, ଯାନ ଏବଂ ଯନ୍ତ୍ରପାତିକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ଏବଂ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଦୟାକରି କୁହନ୍ତୁ ଯେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧି ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଏହା ସହିତ, ତୁମର ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ ଏବଂ ଆଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ସମାନ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସୁବିଧାରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରୁଥିବାବେଳେ ବଜେଟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖିବା ଜରୁରୀ | ଏହା ସହିତ, କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଚୁକ୍ତି ଶେଷ କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଶୀଘ୍ର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଗୋଟିଏ ପଟେ ଘରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ଦେଖାଯିବ, ଅନ୍ୟପଟେ ଚାକିରିରେ କିଛି ନୂତନ ଦାୟିତ୍। ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ, ସେମାନେ ସମାଧାନ ପାଇବେ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଗକୁ ବଢିବ | ଯଦିଓ ପ୍ରକୃତି କୌଣସି ବିଷୟରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ରହିବ | ସମାନ ଚାକିରିରେ, ପ୍ରଗତିର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ବିଛା : ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଏହି ଦିନ ଏକ ଛୋଟ ବିତର୍କକୁ ନେଇ ଏକ ବଡ଼ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ଜମି, ନିର୍ମାଣ, ଯାନ କ୍ରୟ ବିଷୟରେ ବିଚାର କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଥକାପଣ ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ବିଷୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ, ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ମଧ୍ୟ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆଚରଣରେ ସକରାତ୍ମକତା ରହିବ ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର ଅନେକ ଦାୟିତ୍ କୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ ଏବଂ କିଛି ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ମନରେ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିପାରେ | ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ |

ମକର ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ଯଦିଓ ଚାକିରିରେ ସାମାନ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଏହା ସହିତ, ଆପଣ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁହନ୍ତୁ ଯେ ଯୁବ ଗୋଷ୍ଠୀର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ପ୍ରତି ଗମ୍ଭୀର ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ଏବଂ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ କଦାପି ଅଳସୁଆ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଯେଉଁଠାରେ ଗୋଟିଏ ପଟେ ନୂଆ ଆଶା ସହିତ ମନରେ ସୁଖ ରହିବ, ଅନ୍ୟ ପଟେ ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | ଘରର ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନର ଏକ ଦିନ ହେବ ଏବଂ ଏହା ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ନୁହେଁ | ତେଣୁ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ସମସ୍ୟା ଶୀଘ୍ର ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ଏହା ସହିତ, ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ଶୁଭ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ ଏବଂ ସ୍ଥାୟୀ ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *