May 19, 2024

Odia Express

News For Public

Virat Kohli ଙ୍କ ଭାଉଜ ସୁନ୍ଦରତା ମାମଲାରେ ଦେଇଥାନ୍ତି ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ଟକ୍କର, ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି ବହୁତ ହିଁ ଆଲିଶାନ୍ ଜୀବନ

ଇଣ୍ତିଆନ୍ କ୍ରିକେଟ୍ ଟିମ୍ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଆଜିର ସମୟରେ ଭାରତ ହିଁ ନୁହେଁ ବରଂ ଦୁନିଆଁର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ କ୍ରିକେଟିୟର୍ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି । ଓ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଶାନଦାର୍ ଖେଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସକାଶେ ସେ ପୁରା ଦୁନିଆଁ ଦିୱାନା ହୋଇସାରିଛି , ଓ ସେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଉପରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ ଫଲୋଇଙ୍ଗ୍ ବି ବହୁତ ଓ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ଦେଶରେ ନୁହେଁ ବରଂ ପୁରା ଦୁନିଆଁରେ ମହଜୁଦ୍ ଅଛନ୍ତି ।ସେମିତି ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ବଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ତଷ୍ଟ୍ରିର ଟପ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୁପରେ ଜଣାଯାଆନ୍ତି, ଓ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ନିଜ ଶାନଦାରୀ ଅଭିନୟ ଓ ସୁନ୍ଦରତାରୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିଜ ଦିୱାନା ବନାଇଦେଲେ, ଓ ଆଜିର ସମୟରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଓ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ଯୋଡି ଆମ ଦେଶରେ ସବୁଠାରୁ ପପୁଲାର୍ ଓ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଯୋଡି ମଧ୍ୟରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଛି, ଓ ସେମିତି ବିରାଟ ଓ ଅନୁଷ୍କା ଆମ ଦେଶର ଲୋକପ୍ରିୟ ସେଲିବ୍ରେଟି ହିସାବରେ ଜଣାଯାଆନ୍ତି ।

କହିଦେବୁ କି ବିରାଟ୍ କୋହଲି ଓ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଗତ ୧୧ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୧ କୁ ନିଜ ଝିଅ ବାମିକାର ସ୍ୱାଗତ କଲେ, ଓ ଏହି ଦିନ ଏହି ଦମ୍ପତି ନିଜ ଝିଅ ସହ ବହୁତ ଖୁସିରେ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ୍ କରୁଛନ୍ତି, ସେମିତି ବିରାଟ କୋହଲି ଓ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଆସିବା ଦିନରୁ କେଉଁ ନା କେଉଁ କାରଣରୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଭାଇ ଓ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଊଛୁ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ବିରାଟ୍ କୋହଲି ଙ୍କ ପରିବାର କଥା କହିଲେ ବିରାଟଙ୍କ ଏକ ଭଉଣୀ ଓ ଏକ ବଡ ଭାଇ ଅଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ନାଁ ଭାବନା କୋହଲି ଅଟେ, ସେମିତି ବଡଭାଇର ନାଁ ବିକାଶ କୋହଲି ଅଟେ, ଓ ବିକାଶ କୋହଲି ଚେତନା କୋହଲିଙ୍କୁ କରିଛନ୍ତି, କହିଦେବୁ କି ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଭାଉଜ ଚେତନା କୋହଲି ବିଷୟରେ ଚେତନା ପୁରା ହିରୋଇନ୍ ଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯାଆନ୍ତି, ଓ ସେମିତି ଚେତନା ଓ ବିକାଶଙ୍କ ଯୋଡି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ନଜର ଆସେ । କହିଦେବୁ କି ବିରାଟ କୋହଲି ଙ୍କ ଭାଉଜ ଚେତନା କୋହଲିଙ୍କ ଫଟୋ ବହୁତଥର୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥାଏ

ସେମିତି ଚେତନାଙ୍କୁ ଦେଖିବାପରେ ଏହା କହିବା ଭୁଲ୍ ହେବନାହିଁ କି ଚେତନାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ମାମଲାରେ ନିଜ ନଣନ୍ଦ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ କଡା ଟକ୍କର ଦେଇପାରିବେ, ଓ ଚେତନା କୋହଲି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ୍ ରୁହନ୍ତି, ଓ ବହୁତଥର ଚେତନା ନିଜ ସୁନ୍ଦର ଫଟୋଗୁଡିକ ଏହି ଅନ୍ଦାଜର କାରଣରୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ରୁହନ୍ତି । ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଭାଇ ବିକାଶ କୋହଲି ଦେଖିବାକୁ ସେମିତି ବହୁତ୍ ହ୍ୟାଣ୍ତସମ୍ ଓ ସ୍ମାର୍ଟ ଲାଗନ୍ତି, ସେମିତି ବିକାଶ କୋହଲିଙ୍କ ଚେହେରା ବହୁ ପରିମାଣରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ସହ ମିଶିଥାଏ , ଓ ଏହି ଦୁହେଁ ଭାଇଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଭୀର ସଂମ୍ପର୍କ ଅଛି, ବିରାଟ କୋହଲି ନିଜ ପରିବାରର ବହୁତ ଘନିଷ୍ଠ ଅଛନ୍ତି

ସେ ନିଜ କାମରୁ ସମୟ ବାହାର୍ କରି ବହୁତଥର ନିଜ ପରିବାର ସହ ଦେଖାକରିବାକୁ ଆସନ୍ତି, ଓ ବିରାଟ କୋହଲି ପରିବାର ସହ ନେଇଥିବା ଫଟୋ ଗୁଡିକ ବହୁତଥର ଭାଇରାଲ୍ ବି ହୋଇଥାଏ । ବିରାଟ ଓ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ରିସେସ୍ପନ୍ ପାର୍ଟିର ସମୟରେ ଚେତନା କୋହଲି ଓ ବିକାଶ କୋହଲିଙ୍କୁ ଦେଖାଯାଇଥିଲା, ଓ ଏହି ଦୁହେଁ ଯୋଡି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର୍ ନଜର୍ ଆସିଥିଲେ, ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଭାଇ ଓ ଭାଉଜ ଦିଲ୍ଲୀରେ ରହୁଛନ୍ତି, ଓ ଚେତନାଙ୍କ କଥା କହିଲେ ଚେତନା ଏକ ହାଉସ୍ ୱାଇଫ୍ ଅଟନ୍ତି ଓ ଚେତନା ନିଜ ନଣନ୍ଦ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ଭଲ ବଣ୍ତିଙ୍ଗ୍ ସେୟାର୍ କରନ୍ତି ।

କହିଦେବୁ କି ଏହି ଦିନରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଓ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଓ ଝିଅ ବାମିକା ସହ ଇଂଲଣ୍ତରେ ଅଛନ୍ତି, ଓ ସେଠାରେ ଇଣ୍ତିଆନ୍ କ୍ରିକେଟ୍ ଟିମ୍ ସହ ଯାଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁଠି ବିରାଟ ନିଜପରିବାର ସହ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ୍ କରୁଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *