May 17, 2024

Odia Express

News For Public

6 ଅଗଷ୍ଟ 2021 ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ,ଏହି 2 ଟି ରାଶିକୁ ଆଜି ଦିନର ବଡ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ

1 min read

ମେଷ : ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆର୍ଥିକ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ସ୍ଥିତିରେ କୌଣସି କ୍ଷତି ହେବ ନାହିଁ | ପରିବାରରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଶାରୀରିକ ଥକାପଣ ଯୋଗୁଁ ଉତ୍ସାହ କମିଯିବ | କେହି କେହି ତୁମର ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ ଖରାପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ |

ବୃଷ : ଯେଉଁମାନେ ନୂତନ ବିନିଯୋଗର ଧାରଣା ସହିତ ଆସନ୍ତି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମ ବରିଷ୍ଠମାନଙ୍କ ଅବହେଳାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ନକାରାତ୍ମକ ଭାବନା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀ ତୁମ ସହିତ ରଖ | ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଦେୟ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଶରୀରରେ ଉତ୍ତାପ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଚର୍ମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବ୍ୟାଘାତ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ସାଥୀଙ୍କ ଅବାଧତାକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ନିଜକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରାଇବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ତୁମର ଚିନ୍ତା ବଢିବ | ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନୂତନ ଧାରଣା ପାଇବେ |

କର୍କଟ : ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ନେଇଥାନ୍ତି | ଅବହେଳା ହେତୁ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ। ପରିବର୍ତ୍ତିତ ପରିବେଶରେ ଅଧିକ ଲାଭ ଆଶା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୃଟିପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିବାଦ ସମ୍ଭବ | ଏହାକୁ ନ ଦେଖି କୌଣସି ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟରେ ଦସ୍ତଖତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅତ୍ୟଧିକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଆଘାତ ଦେଇପାରେ | ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ରହିପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ହଠାତ୍ ତୁମେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବ, ଯାହା ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ଉପରେ ଆପଣ ଗଭୀର ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଅଫିସରେ କିଛି ବିଷୟରେ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ପରିବାର ସହିତ ମନୋରଞ୍ଜନ ଏବଂ ଦର୍ଶନୀୟ ସ୍ଥାନ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ଆଶା କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ଆଗ୍ରହରୁ ଖାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନୂତନ ପରୀକ୍ଷଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ, ଦିନଟି ତୁମ ପାଇଁ ଭଲ ଅଟେ | ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ ଆପଣ ମାନସିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ରାଜନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଥାଇପାରେ | ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହେବ | ସାମାନ୍ୟ କାଶ, ଥଣ୍ଡା ପରି ଅବସ୍ଥା ରହିପାରେ | ଆୟୁର୍ବେଦିକ ଚିକିତ୍ସା ସହିତ ଆପଣ ଆରାମ ପାଇବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ସମ୍ପର୍କରେ ସ୍ଥିରତା ଦେଖାଯିବ, କିନ୍ତୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବିଷୟ ହେତୁ, ଆପଣ କିଛି ଅସନ୍ତୋଷ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇଥିବା ସମୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଶକ୍ତି ସହିତ ସଜୀବ କରିବ | ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ଉପଯୁକ୍ତ ଭାଷା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଶେଷ ହୋଇପାରେ | କାନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସମ୍ଭବ |

ବିଛା : ତୁମର ଆୟ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତି ଏବଂ ଯୁକ୍ତି ଉପୁଜିପାରେ | ତୁମର ନିତ୍ୟକର୍ମକୁ ସଂଗଠିତ ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ |

ଧନୁ ରାଶି : ସମାଜର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆଜି ତୁମର ଟଙ୍କା ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ନିଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆସିପାରେ | ଏକ ସନ୍ତୁଳିତ ଖାଦ୍ୟ ସହିତ ବ୍ୟାୟାମ ଏବଂ ଯୋଗ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ତୁମର ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଭାବରେ ସଜାଇବାରେ ସହାୟକ ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବା ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ରଖିବ | ସଞ୍ଚୟ ଏବଂ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବଢୁଥିବା ଆର୍ଥିକ ଦାୟିତ୍ ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ୟାରିୟରରେ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ କଷ୍ଟକର ହେବ | ଶୀଘ୍ର ଏବଂ ଅସାବଧାନତା ହେତୁ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପାରସ୍ପରିକ ସମନ୍ୱୟ ଦ୍ୱାରା ଘରର ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ଅନୁକୂଳ ରଖିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ତାହା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହି ଦିନ, ଆପଣ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟି ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ ପୂରଣ କରିପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ବେଳେବେଳେ ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବିରକ୍ତି ରହିପାରେ | ତୁମର ପ୍ରକୃତିର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ନିଅ | କାହାର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ନଚେତ୍ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ତୁମର ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରି କିମ୍ବା ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *