May 29, 2024

Odia Express

News For Public

7 ଅଗଷ୍ଟ 2021 ଶନିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ,କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି 5ଟି ରାଶିକୁ ବଡ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ

1 min read

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ କିଛି ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | କୌଣସି ବଡ କାରବାର କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଆପଣ ଯତ୍ନର ସହ ଆଗକୁ ବଢିବା ଉଚିତ୍ | ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଜିନିଷର କ୍ଷତି କିମ୍ବା ଚୋରିର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ନିଜ ଜିନିଷର ଯତ୍ନ ନେବା ଭଲ ହେବ |

ବୃଷ : କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ, ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତଦାରଖରେ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଦ୍ୱାରା କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ସେଗୁଡିକ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପରେ ହିଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରତି ଆଶା ରଖନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | କିନ୍ତୁ ନିତ୍ୟକର୍ମ ଏବଂ ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସକୁ ସଂଗଠିତ ରଖିବା ଜରୁରୀ |

ମିଥୁନ : ଦୟାକରି କୁହନ୍ତୁ ଯେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଥଟ୍ଟାରେ କୁହାଯାଇଥିବା କଥାକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ କାହା ଉପରେ ସନ୍ଦେହରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଆବେଗକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର |

କର୍କଟ : ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଜିନିଷର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଜମି ଏବଂ ଘର କିଣିବାକୁ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, କାରଣ ଏଥର ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମରେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗି ପାରନ୍ତି | ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ଅତ୍ୟଧିକ ଥକ୍କା ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟର ଅଭିନବ ଉପାୟ ଯୋଗୁଁ ଆଜି ଆପଣ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇପାରିବେ | ପରିବାରରେ କିଛି ବିଷୟରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ, ଏହାକୁ ଏଡାନ୍ତୁ | ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀ ତୁମ ସହିତ ରଖ | ଶୀଘ୍ର କ୍ଷତି ଘଟାଇବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମସ୍ୟା ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବେ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଅଳସୁଆ ଦିନ ହୋଇପାରେ | ତଥାପି, ଏହି ଦିନ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ହୋଇପାରେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ସମୟ | ଆଜି ପରିବାରରେ କିଛି ନୂଆ ଖବର ହେତୁ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇପାରେ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଭାଇରାଲ୍ ଜ୍ୱର ପରି ଅବସ୍ଥା ରହିପାରେ | ଉପଯୁକ୍ତ ବିଶ୍ରାମ ଏବଂ ଚିକିତ୍ସା ଉଭୟ ଜରୁରୀ |

ତୁଳା ରାଶି : କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଗୋଟିଏ ପଟେ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ପଟେ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ କାହା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର, ନଚେତ୍ ତୁମକୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସମାନ ଲୋକ ଯେଉଁମାନେ ବେକାର, ସେମାନେ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା : କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ କରାଯାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଏକ ପ୍ରକାର ଚାପ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସଠିକ୍ ଦିଗରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇପାରେ | ଏହା ସହିତ, ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ଗମ୍ଭୀର ହେବେ | ଗୋଟିଏ ପଟେ ତୁମେ ଟଙ୍କା ପାଇବ, ଅନ୍ୟ ପଟେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ବଢିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଘର ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟଭିଚାର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ବଜେଟ୍ ମନେରଖନ୍ତୁ | ଦୃଶ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣ ନିଜକୁ କ୍ଷତି ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଋଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପରିଶ୍ରମର ଫଳାଫଳ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ପ୍ରକୃତିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ତୁମ ଖାଦ୍ୟରେ କିଛି ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ

ମକର ରାଶି : ମନରେ ଅଳସୁଆ ଏବଂ ନିରାଶାର ଭାବନା ରହିବ | ଅଧିକ ବିତର୍କରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଯଥାସମ୍ଭବ ଶାନ୍ତ ଭାବରେ ବୁଝାମଣା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ-ବ୍ୟବସାୟ ଇତ୍ୟାଦି ପ୍ରତି କୌଣସି ଆଗ୍ରହ ରହିବ ନାହିଁ | ଆଜି ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ବିତର୍କ ଏବଂ ଆଲୋଚନାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଜଣେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ପୂଜାପାଠରେ ଆଗ୍ରହ ରହିବ | ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଘର ଏବଂ ପରିବାର ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଅନ୍ୟର ଆଗମନ ଦ୍ୱାରା ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମୀନ ରାଶି : ଆପଣ ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହୋଇପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କୁ ସମୟ ଦିଅ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଏକ ବିଶେଷ ନଜର ରଖ | ଯୋଜନା ଯୋଜନାରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ନାହିଁ, ତେଣୁ ଆଜି କ୍ରୋଧର ଅତ୍ୟଧିକ ହେବ | ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ବାସସ୍ଥାନଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯଦି କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ଅଛି, ତେବେ ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଏହାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *