May 29, 2024

Odia Express

News For Public

9 ଅଗଷ୍ଟ 2021 ସୋମବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ ,କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ,ଏହି 4 ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ବଡ ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମ ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ବିରକ୍ତିକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଆଜି ଅଲଗା କିଛି ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ, ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ପାଇ ପାରିବ | ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଯୋଗୁଁ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ଅପବ୍ୟବହାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ଯାତ୍ରାର ବଡ଼ ଲାଭ ହେବ |

ବୃଷ : ତୁମର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଉତ୍ସାହକୁ ଏକ ସକରାତ୍ମକ ଦିଗରେ ରଖି ତୁମର ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଏହା ସହିତ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ତୁମର ବ୍ୟସ୍ତ ରୁଟିନ୍ ରୁ କିଛି ସମୟ ବାହାର କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କର | କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଭାବନା ଦ୍ୱାରା ଦୂରେଇ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଥଣ୍ଡା ମନ ସହିତ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ |

ମିଥୁନ : ଆପଣ ଦିନସାରା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପରିସ୍ଥିତିରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଅତୀତକୁ ଭୁଲିଯାଅ | ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ପରିଚିତଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି | ଆଜି କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଶବ୍ଦର ଭୁଲ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିପାରନ୍ତି, ଏହା ଏକ ବିବାଦର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଏକ ନୂତନ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପିତାମାତାମାନେ ହୁଏତ କିଛି ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି |

କର୍କଟ : ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀ ବିନା ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି ତେବେ ଫଳାଫଳଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପିଠି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିପାରନ୍ତି |

ସିଂହ ରାଶି : କିଛି ଜିନିଷ ସହିତ ଜଡିତ ସ୍ପଷ୍ଟ ସୂଚନାର ଅଭାବ ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଭୟ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ସୁସ୍ଥ ଖାଦ୍ୟ ଖାଆନ୍ତୁ, ହଜମ ପ୍ରକ୍ରିୟା ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ଭାରୀ ବସ୍ତୁକୁ ଉଠାନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ଆଘାତ ଦେଇପାରେ | ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ଚତୁର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ମଧୁର କଥା କହି ଆପଣ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବା ସମୟରେ ମନରେ ଏକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଦେଖାଦେବ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ କାମ ଜାରି ରଖିବେ, ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ | ମନରେ ନୂଆ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିବ | ଏକ କାର୍ନିଭାଲରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ଯତ୍ନର ସହ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରଭାବରେ ଆସିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କର | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢେଇବ | କିଛି ପୁରୁଣା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଏବଂ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ | କ୍ଳାନ୍ତତା ଏବଂ ଚାପ ଅସ୍ଥିରତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ତୁଲସୀ ଉଦ୍ଭିଦକୁ ପାଣି ଦିଅନ୍ତୁ |

ବିଛା : ମନୋରଞ୍ଜନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଖାଲି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ବେଳେବେଳେ ତୁମର ଜିଦ୍‌ ପ୍ରକୃତି ଅସୁବିଧାର କାରଣ ହୋଇଯାଏ, ତେଣୁ ସ୍ୱଭାବରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆବଶ୍ୟକ | କାହା ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଥିବା ସୂଚନା କାହାକୁ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନେ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ଏବଂ ସହାୟକ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଯେଉଁମାନେ ଏକ ପ୍ରତିଜ୍ଞା ପୂରଣ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ରହିବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ସହଜ ହେବ | ମିଡିଆ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ଷେତ୍ରର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | କୁମାରୀମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରନ୍ତି |ଗୋଶାଳା ସବୁଜ ଚାରା ରଖନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ପରିବାର ସହିତ ଜଡିତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ, ଯାହାର ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ବାହାରକୁ ଆସିବ | କ୍ୟାରିୟରରେ କୌଣସି ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବା ଦ୍ୱାରା ଯୁବକମାନେ ଆରାମ ପାଇବେ | ସ୍ଥିର ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ବର୍ତ୍ତମାନର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ | ତେବେ ରାଜନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିପାରିବ | ସମୃଦ୍ଧ ଏବଂ ମସଲାଯୁକ୍ତ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ : ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରକୁ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | କିଛି ବିଷୟରେ ଚାଲିଥିବା ଟେନସନରୁ ଆପଣ ଆରାମ ପାଇବେ | ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ବ୍ୟକ୍ତି କିମ୍ବା ପରିସ୍ଥିତି ଅପେକ୍ଷା ନିଜ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ନିଜ ଶବ୍ଦର ମହତ୍ତ୍ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ରୁଟିନ୍ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଗୁଜବ ଏବଂ ଗୁଜବଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ |

ମୀନ ରାଶି :ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚିନ୍ତା କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆଡକୁ ଆପଣ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ | ତଥାପି, ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ନୀତିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଘର ବାହାରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ | ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ରହିବ | ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *