June 19, 2024

Odia Express

News For Public

Govinda ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସୁନିତା ଚାହୁଁଥିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପରି ପୁଅ, ୟମଲା ଜଠଙ୍କ ଉପରେ ଏହି କାରଣରୁ ଥିଲେ ଫିଦା

ବଲିଉଡ୍ ର ବିରୁ ମାନେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଇଣ୍ତଷ୍ଟ୍ରିର ଦିଗଜ୍ କଳାକାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି , ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ନିଜ ଦରିଆଦିଲି ଓ ନିର୍ଭିକତା ପାଇଁ ଜଣାଯାଆନ୍ତି, ସବୁ ବୟସର ଲୋକେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ ଅଟନ୍ତି ସେ ଛୁଆ ହେଉ କିମ୍ବା ବୁଢା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ସବୁ ଘରେ ନିଜ୍ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟର କାରଣରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଛନ୍ତି, ସାଧାରଣ ବ୍ୟକ୍ତିରୁ ନେଇକରି ଖାସ୍ ବ୍ୟକ୍ତି ବି ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାଏ, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି ଏକ ସେଲିବ୍ରେଟିଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯିଏ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ବହୁତ ବଡ ଫ୍ୟାନ୍ ଅଟନ୍ତି ।

ଆମେ କଥା ହେଉଛୁ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀମାନେ ସୁନିତା ଆହୁଜାଙ୍କର, ସୁନିତା ଆହୁଜା ସେହି ଲକ୍ଷାଧିକ ଫ୍ୟାନ୍ ଲିଷ୍ଟରେ ସାମିଲ୍ ଅଛନ୍ତି ଯିଏକି ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ସୁନିତା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଏହି ପରି ଚାହଁନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ମନରେ ଏହା ଇଚ୍ଛା ଅଛି ଯେବେ କେବେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ହେଉ ତେବେ ସେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯାଉ, କହିଦେବୁ କି ଗୋବିନ୍ଦା ଓ ସୁନିତା ଆହୁଜା ୧୯୮୭ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ , ସେମିତି ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କର ଦୁଇଟି ଛୁଆ ହୋଇଥିଲେ , ଦୁହେଁଛୁଆ ଏବେ ବହୁତ ବଡ ହୋଇସାରିଲେଣି, ଗୋବିନ୍ଦା ଓ ସୁନିତାଙ୍କ ପୁଅ ଓ ଏକ ଝିଅ ଅଛି ।

ମଜାଦାର୍ କଥା ଏହା କି ଯେ ସୁନିତା ନିଜ ବେଡରୁମ୍ ରେ ଏକ ଫଟୋ ନିଜ ପ୍ରେଗନେନ୍ସିର ସମୟରେ ଲଗାଇଥିଲେ, ସୁନିତା ଆହୁଜା ଏହା ମଜାଦାର୍ ଖୁଲାସାରେ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ଦେଲେ କି ସେ ନିଜ ପ୍ରେଗନେନ୍ସିଦିନରେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ସହ ଯୋଡିହୋଇଥିଲେ, କାରଣ ସେ ଚାହୁଁଥିଲେ କି ତାଙ୍କ ଛୁଆମାନେ ବି ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପରି ଗୁଣ ଆଣନ୍ତୁ ।

ସୁନିତା କହିଲେ କି ସେ ସବୁବେଳେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପରି ପୁଅ ଚାହୁଁଥିଲେ , ସେ ଚାହୁଁଥିଲେ କି ତାଙ୍କର ଯେଉଁ ଛୁଆ ଜନ୍ମନେବ ସେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପରି ହ୍ୟାଣ୍ତସମ୍ ହୋଇଥିବ , ସେମିତି ଯେବେ ସୁନିତା ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ ଏହି କଥା କହିଲେ ତେବେ ଗୋବିନ୍ଦା ଖୁସି ହୋଇଗଲେ ଓ ଖୁସିରେ ସେ ନିଜ ବେଡରୁମରେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଏକ ବଡ ଫଟୋ ଲଗାଇଦେଲେ ।

କହିଦେବୁ କି ଗୋବିନ୍ଦା ଓ ସୁନିତାଙ୍କ ଏହା ମାନିବା କଥା କି ପ୍ରେଗ୍ନନେସି ଙ୍କ ଏହା ମାନିବା କଥା କି ପ୍ରେଗନେଣ୍ଟ ମହିଳା ଯାହାର ଫଟୋ ସବୁବେଳେ ଦେଖେ ତାର ଛୁଆ ସେହି ଭଳି ହୋଇପାରିବ, ଏହି କାରଣରୁ ଗୋବିନ୍ଦା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଏକ ବଡ ଫଟୋ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ସୁନିତାଙ୍କ ବେଡରୁମ୍ ରେ ଲଗାଇଦେଇଥିଲେ, କହିଦେବୁ କି ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ବୟସରେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ବଡ ଅଟନ୍ତି, ଗୋବିନ୍ଦା ଓ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ୍ ମଧ୍ୟରେ ୨୮ ବର୍ଷର ଅନ୍ତର ଅଛି, ଏହାସହ ଗୋବିନ୍ଦା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ସହ ବହୁତ୍ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି, ସୁନିତା ଆହୁଜା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପାଈଁ ଏମିତି ପାଗଳାମି ସତରେ ଦେଖିବା କଥା, ଯେବେ କି ଗୋବିନ୍ଦା ନିଜେ ଏକ ବଡ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ଅଟନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *