May 29, 2024

Odia Express

News For Public

11 ଅଗଷ୍ଟ 2021 ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ,କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି କି ବଡ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ

ମେଷ ରାଶି : ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା କର ନାହିଁ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ କରାଯାଇପାରେ | କୌଣସି ବାହାର ଲୋକ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଏହି ସମୟରେ ଆୟ ସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟମ ହେବ | ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତି |

ବୃଷ : ଆଜି ଯୁବକମାନେ ବ୍ୟବସାୟ, ଚାକିରି ଖୋଜିବାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଅଧିକାରୀମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ଆଜି ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ବହୁତ ସମୟ ପରେ, ଆପଣ ଫୋନରେ ଜଣେ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗ ସହିତ କଥା ହୋଇପାରିବେ | ସ୍ଥିର ସମ୍ପତ୍ତିର ବଡ କାରବାର ହୋଇପାରେ | ଘର ବାହାରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ | ଚାପ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଦ୍ୱାରା ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା, ମାଇଗ୍ରେନ ଭଳି ସମସ୍ୟା ବଢ଼ିପାର |

ମିଥୁନ : ଅତି ଆନ୍ତରିକତାର ସହିତ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ କର | ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଗ୍ରହ ଗମନାଗମନ ହୋଇଛି, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଯଦି ଜମି କିମ୍ବା ଯାନ କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ ସହିତ କୌଣସି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଏ, ତେବେ ଏହା ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଆଜି ଅନେକ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବେ ଯିଏ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରିପାରିବ | ମନ ଧାର୍ମିକ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବ |

କର୍କଟ : ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ଘଟୁଥିବା କିଛି ନକାରାତ୍ମକ ଘଟଣା ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ନକାରାତ୍ମକତା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲେ ଟିକେ କମ୍ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତର ଲକ୍ଷ୍ୟଗୁଡିକ ଉପରେ ଏକ ଧ୍ୟାନ ଏବଂ ସୁଚିନ୍ତିତ ଢଙ୍ଗ ରେ କାର୍ଯ୍ୟ କର, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମେ ଉପଯୁକ୍ତ ସଫଳତା ପାଇବ | ସାମ୍ପ୍ରତିକ ପରିବେଶ ହେତୁ ଅସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଅନୁଚିତ |

ସିଂହ ରାଶି : ସାମାଜିକ ଭାବରେ ଅପମାନିତ ନହେବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଚାକିରି ବଦଳାଇବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସମ୍ବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅନ୍ୟାୟ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏପରି କିଛି କରିବା ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜକୁ ଉପଭୋଗ କରେ | ଭଜା ଏବଂ ମସଲାଯୁକ୍ତ ଖାଦ୍ୟକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଖଦ ଦେଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆପଣ ଆଜି ବହୁତ ସୃଜନଶୀଳ ଭାବରେ ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଯଦି ତୁମେ ଅନେକ ଦିନ ଧରି ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଅଲଗା ରହିଛ, ତେବେ ଆଜି ତୁମର ହସ ସେମାନଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷ ଦୂର କରିବାର ସହଜ ଉପାୟ | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ବିପଥଗାମୀ ପଶୁମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଜଳ ପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କର |

ତୁଳା ରାଶି : ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟରେ ଅନିଶ୍ଚିତତା ହେତୁ ବିରକ୍ତିକରତା ଆସିପାରେ | ସେୟାର କିଣିବା କିମ୍ବା ବିକ୍ରୟ କରିବା ଏହା ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ନୁହେଁ | ଆପଣ ନିଜ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଭାବନା ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଲଜ୍ଜିତ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | କିଛି ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପିତ ହେବ | ଯୌବନ ର ମଜା ନେଇ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଖେଳନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପ୍ରେମିକ / ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେତୁ ଦୂରତା ଆସିପାରେ |

ବିଛା : କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବାଧାବିଘ୍ନର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସାହସ ଏବଂ ସ୍ଥିରତା ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ସମୟ | ସମ୍ପର୍କରେ ନୂତନ ଆରମ୍ଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ସମୟରେ ପାରିବାରିକ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମେ ଯେତେ ଅଧିକ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଆରାମରେ ବିତାଇବ, ତୁମର ଶକ୍ତି ପୁନର୍ବାର ସକରାତ୍ମକ ରହିବ | ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଦେଶୀ ଘିର ଏକ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆପଣ ବହୁତ କଠିନ ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି, ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଟିକିଏ ଅସାବଧାନତା ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ, ତେଣୁ ଏହା ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ | କାଜୁଆଲ୍ ଭ୍ରମଣ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବାକୁ, ଏକାକୀ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ବ୍ୟାୟାମ ଏବଂ ପ୍ରାଣାୟାମ ମଧ୍ୟ ସମୟ ଦିଅନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ତୁମର ଯେକୌଣସି ଯୋଜନା କାହାର କଥାରେ ଆସି ମେସେଜ ହୋଇପାରେ | ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଘରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଘରେ ଏକ ନୂଆ ଗାଡି କିଣିବା ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେଉଁମାନେ ସଙ୍ଗୀତ ସହିତ ଜଡିତ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି, ଆପଣ ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କରେ ସମନ୍ୱୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆପଣ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କରୁ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ନିଜ ମନରେ କିଛି ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଆପଣ ଏହା କହି ଲାଭବାନ ହେବେ | ବେଳେବେଳେ ଆପଣ ଅଳସୁଆ ହେତୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାର ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ତଳକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଉଦ୍ୟମ କରିବେ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସଂକ୍ରମଣ ପରି ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ସୁଖ ଆଣିଛି | ଏହି ଦିନ ତୁମର ନମ୍ର ପ୍ରକୃତି ବହୁତ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଅନେକ ଲୋକ ତୁମକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ଅନ୍ୟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅଫିସରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଟଙ୍କା ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ | ଖାଦ୍ୟରେ ଅବହେଳା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଖରାପ କରିପାରେ। ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଅଟେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *