May 20, 2024

Odia Express

News For Public

କ୍ୟାପଟେନ୍ ବିକ୍ରମ ବତ୍ରା ଯେବେ ପାକିସ୍ଥାନଙ୍କୁ କହିଲେ କି ଆମକୁ Madhuri Dixit ଦେଇଦିଅ,ତେବେ ବିକ୍ରମ ବତ୍ରା ଦେଇଥିଲେ କି ଏହା ଉପରେ ଏମିତି ତୋଫାନୀ ଜବାବ୍

କାରଗିଲ୍ ଯୁଦ୍ଧ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଦେଶଭକ୍ତି ଫିଲ୍ମ ଶେରଶାହ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରତା ଦିବସର ଖାସ୍ ମଉକା ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଉପରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା, ଓ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ବଲିଉଡ୍ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ କିୟାରା ଆଡଭାନୀ ମୁଖ୍ୟ ରୋଲ୍ ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ, ଓ ବିଷ୍ଣୁବଦ୍ଧନ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଧେଶିତ ଫିଲ୍ମ ଶେରଶାହ କାରଗିଲ୍ ୱାର ର ହିରୋ ସହିଦ୍ କ୍ୟାପଟେନ୍ ବିକ୍ରମ ବତ୍ରାଙ୍କ ବିରତା କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏକ ଫିଲ୍ମ ଅଟନ୍ତି, ଏହି ଫିଲ୍ମ ବିକ୍ରମ ବତ୍ରା ଭୁମିକା ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ନିଭାଉଛନ୍ତି ।

ସେମିତି କାରଗିଲ୍ ଯୁଦ୍ଧର ସମୟରେ ବିକ୍ରମ ବତ୍ରା ବାହାଦୁର ବହୁତ୍ କାହାଣୀ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଛି, ଓ ସେମିତି ଫିଲ୍ମ ଶେରଶାହ ବହୁତ ଏମିତି ସିନ୍ ଅଛି ଯେଉଁଥିରେ ଦର୍ଶକ ପସନ୍ଦ ହୋଇଥିଲା, ଏହି ସିନ୍ ରେ ବିକ୍ରମ ବତ୍ରା ଏକ ପାକିସ୍ଥାନୀ ଏହା କହୁଥିବାରନଜର ଆସୁଥିଲା, ଆମେ ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷିତକୁ ଦେଇଦିଅନ୍ତୁ, ଯାହାର ବଦଳରେ ଆମେ ଏଠାରୁ ଚାଲିଯିବୁ , ଏହି କଥାରେ ପାକିସ୍ଥାନର ବଲିଉଡ୍ କଳାକାରଙ୍କ ପ୍ରତି ଦିୱାନଗୀ ସଫା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ , ଓ ସେମିତି ଯେବେ ପାକିସ୍ଥାନୀ କ୍ୟାପଟେନ୍ ବିକ୍ରମ ବତ୍ରା ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଙ୍କୁ ମାଗୁଥିଲେ, ତେବେ କ୍ୟାପଟେନ୍ ବତ୍ରା ବି ଏହାର ଜବାବ୍ ଦେଇଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

ଫିଲ୍ମ ଶେରଶାହ ଏକ ସିନ୍ ରେ ଏହା ଦେଖାଯାଇଥିଲା କାରଗିଲ୍ ଯୁଦ୍ଧ ସମୟରେ ଏକ ପାକିସ୍ଥାନୀ କ୍ୟାପଟେନ୍ ବିକ୍ରମ ବତ୍ରା ଏହା କହିଥିଲେ କି ଆମେ ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷିତ ଦେଇଦିଅ, ଆଲାହ୍ କସମ ଆମେ ସବୁ ଏଠାରୁ ଚାଲିଯାଆନ୍ତୁ, ଓ ପାକିସ୍ଥାନୀଙ୍କ ମୁହଁରୁ ଏମିତି କଥା ଶୁଣିକରି ବିକ୍ରମ ବତ୍ରା ପାକିସ୍ଥାନଙ୍କୁ ଜୋରଦାର୍ ଚାପୁଡା ଦେଇକରି ଜବାବ୍ ଦେଇଥିଲେ, ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷିତ ଏବେ ଅଲଗା ଯେଉଁ ପାକିସ୍ଥାନୀ ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷିତ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ସେ କ୍ୟାପଟେନ୍ ବିକ୍ରମ ବତ୍ରା ସେହି ସମୟରେ ଗୁଳି ମାରିଦେଇଥିଲେ, ଓ ସେମିତି ଗୁଳି ଦାଗିକରି କ୍ୟାପଟେନ୍ ବିକ୍ରମ ଏହା କହିଥିଲେ କି ଲେ ବେଟା ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷିତଙ୍କ ତୋଫା ।

୨୦୧୭ କାରଗିଲ୍ ଯୁଦ୍ଧରେ ବିରଗତି ପ୍ରାପ୍ତ କରି କ୍ୟାପଟେନ୍ ବିକ୍ରମ ବତ୍ରା ଭାଇ ବିଶାଳ ଏହି କାହାଣୀ କହିକରି କହିଥିଲେ କି ପାକିସ୍ଥାନୀ ସେନା ବିକ୍ରମ ବତ୍ରା କମ୍ୟୁନିକେଶନ୍ ସବୁବେଳେ  ବାଧା ପହଞ୍ଚିବା କାମ କରିଥିଲେ, ସେ ଧମକାଇକରି ଏହି ସମୟରେ ବିକ୍ରମ ଏକ କାହାଣୀ ସେୟାର୍ କରିଥିଲେ ଓ କହିଥିଲେ ଥରେ ରେଡିଓ ଜରିଆରେ କେଉଁ ପାକିସ୍ଥାନୀ ବିକ୍ରମ ବତ୍ରା ଙ୍କୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରି ଏହା କହିଥିଲେ କି ଶେରଶାହ ଯିଏକି ବିକ୍ରମ ବତ୍ରା କୋଡ୍ ନେମ୍ ଥିଲା, ଏପଟେ ଆସନାହିଁ ନହେଲେ ତୁମର ବହୁତ କ୍ଷତି ହେବ ।

ସେମିତି ପାକିସ୍ଥାନୀ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କୁ ମୁହଁ ତୋଡ୍ ଜବାବ୍ ଦେଇକରି କହିଲେ କି ସେଠାରେ ରୁହ ଆମେ ୧ ଘଣ୍ଟାରେ ତୁମ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚୁଛୁ, ଓ ଏହା ଛଡା ପାକିସ୍ଥାନ ବିକ୍ରମ ବତ୍ରା ଏହା କହିଥିଲେ କି ଆମେ ତୁମର ସବୁଠାରୁ ଫେବରାଇଟ୍ ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନେଇକରି ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ବିକ୍ରମ ବତ୍ରା ପାକିସ୍ଥାନ ଗୁଳିକରି ବୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ, ଓ ସେ ଶତ୍ରୁଙ୍କ ସବୁ ବଙ୍କର ଉଡାଇଦେଇଥିଲେ, ଓ ଏହାପରେ ସେ ପାକିସ୍ଥାନ କହିଥିଲେ କି ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷିତ ତରଫରୁ ତୁମର ପାଇଁ ଉପହାର ।

ଫିଲ୍ମ ଶେରଶାହ ଗତ ୧୨ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୧ କୁ ଆମାଜନ୍ ପ୍ରାଇମ୍ ଭିଡିଓ ଓଟିଟି ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥାଏ, ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଶହିଦ୍ ବିକ୍ରମ ବତ୍ରା ଭୁମିକା ନଜର ଆସିଥାଏ, ଓ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବହୁତ ଭଲ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *