May 29, 2024

Odia Express

News For Public

27 ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୧ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର rasiphl,କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ପାଇବେ ଆଜି ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମର ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଅସୁବିଧା ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଶେଷ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ରହିବ। ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି, ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ମିଳିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ, ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇବେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ହାସଲ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମର ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ତୁମେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ଚୋରି ହୋଇଛି କିମ୍ବା ହଜିଯାଇଛି, ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଏହାକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

କର୍କଟ : ଆଜି, ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକରୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଅଫିସ୍ କାମ ହେତୁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପିଲା ତୁମର ଆଦେଶ ମାନିବ | ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ବିତାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ କିନ୍ତୁ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ, ଯାହା ଉପରେ ତୁମେ ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଆଜି କାହା ସହିତ କୌଣସି କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ତୁମେ ଫଳାଫଳ ପାଇବ ନାହିଁ | ତୁମର ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଘରର କିଛି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଜୀବନସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ସେଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ପିଲାମାନେ ଭଲ କାମ କରୁଥିବା ଦେଖିବା ପରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ସୂଚନା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଶେଷ ହୋଇପାରେ |

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ବଡ ସଫଳତା ଆଣିଛି | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ଜାରି ରଖିବେ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର କଲ୍ ପାଇପାରନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୁର୍ବଳ ରହିବ, ତେଣୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟୟବରାଦ ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | ଘରେ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ଟିକିଏ ନଜର ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣ ଭଲ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖିପାରିବେ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ସରକାର ଏବଂ ଶକ୍ତିର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | କିଛି ବିଷୟରେ ମନରେ ଅସ୍ଥିରତା ରହିବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଆଜି ପିତାଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *