May 29, 2024

Odia Express

News For Public

ବିବାହର ବହୁ ବର୍ଷପରେ Aishwarya Rai କହିଲେ କି କଣ ପାଇଁ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ବାଛିଥିଲେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ, ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ଅଛି ସେ କାରଣ

ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଓ ଅଭିଷେକଙ୍କ ଯୋଡି ଆଜିର ସମୟରେ ବଲିଉଡ୍ ର ମୋଷ୍ଟ ପପୁଲାର୍ ଓ ମୋଷ୍ଟ୍ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଯୋଡିରୁ ଗୋଟେ ଅଟେ, କିନ୍ତୁ ସେମିତି ଯେବେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ୍ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ରୁପରେ ବାଛିଥିଲେ ତେବେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଏହି ଫଇସଲାରେ ଲୋକେ ନାନାଦି ପ୍ରଶ୍ନ ଠିଆ କରିଦେଲେ । କାରଣ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ବିବାହ କରିବାର ଫଇସଲା କରିଥିଲେ, ସେହି ସମୟରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ କେବଳ ବଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ତଷ୍ଟ୍ରିର ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ, ବରଂ ସେ ପୁରା ଦୁନିଆଁରେ ନିଜ ସୁନ୍ଦରତା ପାଇଁ ଲୋକପ୍ରିୟତା ପାଇଥିଲେ, ଓ ସେହି ଜୁନିୟର୍ ବଚ୍ଚନ ସେହି ଦିନରୁ ଇଣ୍ତଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ବନାଇବାର ପାଇଁ ବହୁତ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ କିଛି ଖାସ୍ ଉପଲ୍ଲବ୍ଧି ମିଳିପାରିନଥିଲା ।

କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ବି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ଭାବେ ବାଛିଥିଲେ, ଓ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଏହି ଫଇସଲା ପରେ ବହୁତ ଲୋକ ତେବେ ଏତିକି କହିଥିଲେ କି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ କେବଳ ବଚ୍ଚନ ସରନେମ୍ ଦେଖିକରି ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ବାଛିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯେବେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ବିବାହ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା, ତେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜର ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ସମୟରେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ କୁ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ରୁପରେ ଶୁଣିବାର ଅସଲ କାରଣ କହିଥିଲେ, ଓ ଏହି କାରଣରୁ ଶୁଣିବାପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜରିଆ ବଦଳାଇଥିଲା, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ନିଜ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ କଣ କହିଥିଲେ ।

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଏକ ନାମି ମ୍ୟାଗାଜିନ୍ ର୍ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଏହା ପଚାରାଯାଇଥିଲା କି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଙ୍କୁ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କେଉଁ କଥା ଅଧିକା ପସନ୍ଦ ଲାଗେ, ତେବେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ କହିଲେ କି ଅଭିଷେକ ନାଇନ୍ ଇନ୍ ସାଇନିଙ୍ଗ୍ ଆର୍ମର୍ ଓ ଏକ ବହୁତ ସାହାସୀ ବ୍ୟକ୍ତି ହେବା ସହ ବହୁତ ବୁଝାମଣା ଓ ଟିକିଏ ପାଗଳ, ଓ ଏକ ବହୁତ ମଜବୁତ୍ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟନ୍ତି, ଓ ଅଭିଷେକ ସବୁବେଳେ ଜୀବନରେ ଖୋଲିକରି ଗ୍ରହଣ କରିଦିଅନ୍ତି, ଓ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଏହି ଗୁଣ ଯୋଗୁଁ ମୋତେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ ।

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ନିଜ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ସମୟରେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଗୁଣକୁ ନେଇକରି କହିଲେ କି ସେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆପାଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ତାଜା ପବନ ହୋଇ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଭଲ ପାଇବା, ମସ୍ତି, ଖୁସି ଭରିଦେଉ, ସେ ମଣିଷ କିପରି ପସନ୍ଦ୍ ଆସିବ ନାହିଁ । ଓ ଏହା ସବୁ ଗୁଣ କେଉଁ ବଡ ନାଁ ଓ ଧନରୁ ଅଧିକା ବଢିକରି ହୋଇଥାଏ, ଓ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏହାର ଆଗକୁ କହିଲେ କି ଯଦି ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ଜୀବନସାଥୀ ନ ମିଳେ ତେବେ ବିବାହିତ ଜୀବନ କେବେ ଖୁସିରେ କଟିନଥା

ଏ ଏହି କାରଣରୁ ମୁଁ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ଭାବେ ବାଛିଥିଲି, କାରଣ ସେ ମୋତେ ବହୁତ୍ ଭଲ ପାଆନ୍ତି,  ଓ ତାଙ୍କୁ ଏହି କାରଣରୁ ଆମେ ନିଜ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି । ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଓ ଅଭିଷେକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସାଧାରଣ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପରି ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥାଏ, ଏଇ ବିଷୟରେ ନିଜେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ନିଜ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ କହିଥିଲେ କି ଆମର ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଜିନିଷକୁ ନେଇକରି ବହୁତ ଥର ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଏହି ଯୁକ୍ତିତର୍କ୍ କେବେ ବଡ ରୁପ ନେଇପାରେନି, କାରଣ ଆମେ ସମୟ ରହିବାଭିତରେ ସବୁ ମାମଲାକୁ ସମାଧାନ କରିଦେଉ ।

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ନିଜ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ନିଜ ସଂମ୍ପର୍କରେ କମ୍ୟୁନିକେଶନ୍ ଓ ଜିନିଷକୁ ନେଇକରି ଚର୍ଚ୍ଚା କରିବା ସହ ସଂମ୍ପର୍କକୁ ସୁନ୍ଦରତା ଆଣିବାପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ କହିଥିଲେ , ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା କହିଥିଲେ କି କେଉଁ ବି କଥାକୁ ବୁଝିବାପାଇଁ କମ୍ୟୁନିକେଶନ୍ ରହିବାବହୁତ ଜରୁରୀ ହୋଇଥିଲା, ସଠିକ୍ କମ୍ୟୁନିକେଶନ୍ ସବୁ ସଫଳ ସଂମ୍ପର୍କର କୁଞ୍ଜି ଅଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *