May 20, 2024

Odia Express

News For Public

କଣ Kriti Senon କରିନେଲେ ଲୁଚିକି ବିବାହ, ସୁର୍ଖ ଲାଲ୍ ଲହଙ୍ଗା ପିନ୍ଧି ହାତରେ ଚୁଡି ଓ କଲିରେ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସେୟାର୍ କରିଥିଲେ ନିଜ ବ୍ରାଇଡଲ୍ ଲୁକ୍ ଫଟୋ

ବଲିଉଡ୍ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ତଷ୍ଟ୍ରିରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଓ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ କୃତ୍ତି ସେନନ୍ ଆଜି କେଉଁ ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକତା କରନ୍ତି ନାହିଁ, କୃତ୍ତି ସେନନ୍  ବହୁତ କମ୍ ସମୟରେ ନିଜ ଶାନଦାର୍ ଅଭିନୟ ଓ ନିଜ ସୁନ୍ଦରତାରୁ ବଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ତଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏକ ଭଲ ସଫଳତା ହାସିଲ୍ କରିଛନ୍ତି, ଆଜିର ସମୟରେ କୃତ୍ତି ସେନନ୍ ବଲିଉଡ୍ ର ସବୁଠାରୁ ପପୁଲାର୍ ଓ ସବୁଠାରୁ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଶ୍ରେଣୀରେ ଆସନ୍ତି, ଓ ସେମିତି କୃତ୍ତି ସେନନ୍ ଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ ଫଲୋଇଙ୍ଗ୍ ଜବରଦସ୍ତ ଅଛି, ସେ ବହୁତଥର ନିଜ ସୁନ୍ଦରତାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାର ଘେରରେ ଆସନ୍ତି ।

ଏହି ମଧ୍ୟରେ କୃତ୍ତି ସେନନ୍ ଏକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା, ଯାହାକି ବହୁତ ଦିନରୁ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି, ଏହି ଫଟୋରେ କୃତ୍ତି ସେନନ୍ କନ୍ୟାର ବେଶରେ ସଜେଇ ହୋଇ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି, କୃତ୍ତି ସେନନ୍ ଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି କି ସେ ଲୁଚିକରି ବିବାହ କରିନେଇଛନ୍ତି, ଓ ଏହି ଦିନରେ କୃତ୍ତି ସେନନ୍ ଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଲଗାତାର ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଫଟୋରେ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି, ଓ ଏହି ଫଟୋ ଏହି ଦିନ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି । କୃତ୍ତି ସେନନ୍ ନିଜ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନିଜର୍ କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର୍ କରିଥିଲେ

ଓ ଏହି ଫଟୋରେ ସେ ବ୍ରାଇଡାଲ୍ ଲୁକ୍ ରେ ଓଢଣୀ ସହ ନଜର ଆସିଥିଲେ, ସେମିତି ଫଟୋରେ ନିଜ ମୂଣ୍ତରେ ଓଢଣୀ ଘଉଡାଇ ଫଟୋ ସେୟାର୍ କରିଥିଲେ, ଏହି ଫଟୋରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଛନ୍ତି, ସେମିତି ଏହି ଫଟୋ କୃତ୍ତି ସେନନ୍ କନ୍ୟା ବେଶରେ ସଜେଇ ହୋଇ ପୋଜ୍ ଦେଉଛନ୍ତି, ଏହି ଫଟୋକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଲଗାତାର ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଛନ୍ତି କି କଣ ସତରେ କୃତ୍ତି ସେନନ୍ ବିବାହ କରିନେଲେ କି ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

କହିଦେବୁ କି କୃତ୍ତି ସେନନ୍ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଏକାଉଣ୍ଟରେ ନିଜ ବ୍ରାଇଡଲ୍ ଲୁକ୍ ବାଲା ଫଟୋ ଯାହା ସବୁ ସେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି ସେହି ଫଟୋରେ କୃତ୍ତି ପିନ୍ଧିଥିବା ଲେହେଙ୍ଗା ବଲିଉଡ୍ ର ଜଣାସୁଣା ଫ୍ୟାସନ୍ ଡିଜାଇନର୍ ମନିଷ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଛି, ନିଜଏହି ବ୍ରାଇଡାଲ୍ ଲୁକ୍ ରୁ କୃତ୍ତି ସେନନ୍ ମନିଷ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ନୁରିକା କଲେକ୍ସନ୍ ପେଶ କରୁଛନ୍ତି, ଏହି କାରଣରୁ କୃତ୍ତି ସେନନ୍ ନିଜ ବ୍ରାଇଡଲ୍ ଲୁକ୍ ବାଲା ଫଟୋ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । କୃତ୍ତି ସେନନ୍ ଏହି ଫଟୋରେ ସୁର୍ଖ ଲାଲ୍ କଲରର ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି

ସେମିତି କନ୍ୟା ପରି ସଜେଇ ହୋଇ କୃତ୍ତି ସେନନ୍ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର୍ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି, ସେମିତି ଲେହେଙ୍ଗା ଡିଜାଇନର୍ ବ୍ଲାଉକ୍ ରେ କୃତି ସେନନଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ଆହୁରି ଫୁଟିକରି ବାହାରକୁ ଆସୁଛି, ଏହି ଲେହେଙ୍ଗା ଓ ବ୍ଲାଉଜ୍ ସହ କୃତ୍ତି ସେନନ୍ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦୁପଟା ଧରିଛନ୍ତି, ଏହି ଫଟୋଗୁଡିକ ଦେଖି ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ୍ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି, ଓ ଏହି ଦିନରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଏହା ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *