May 23, 2024

Odia Express

News For Public

6 ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧ MONDAY,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ପାଇବେ ବଡ ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ, ଚିନ୍ତା ନକରି କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | କିଛି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଯୋଗୁଁ ମାନସିକ ଚାପ ବଢିପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ ଆଜି କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ କିଛି ଟଙ୍କା ଋଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯଦି ଅଛି, ତେବେ କେବଳ ତୁମ ଭାଇଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ପରେ ଋଣ କର | ଯଦି ଆପଣ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ ଚିନ୍ତା ଆସିବ | ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେମାନେ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ତୁମ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ଘରେ ଶୁଭ କାମ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ମିଳିପାରିବ | ତୁମେ ସୁଖର ମାଧ୍ୟମ ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ | ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପ୍ରଗତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସାଂସାରିକ ଭୋଗ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ତୁମର ମନ ଖୁସି ରହିବ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢ଼ିପାରିବେ| ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଯଦି ଏକ ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ମିଳିପାରିବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଦାନ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ, ତୁମ ଭାଷଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭଜନକ କାରବାର ପାଇପାରନ୍ତି | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କରାଯାଇଥିବା ସମ୍ପର୍କ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଆପଣ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଖୋଜି ପାରିବେ ନାହିଁ | ପତି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯଦି ଏପରି ହୁଏ, ସେମାନଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ବୁଲିବାକୁ ମଧ୍ୟ ନେଇପାରିବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆଜିର ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ସାଧାରଣ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

ବିଛା : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଯେକୌଣସି ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ବାପାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଆପଣ ଶିଶୁର କିଛି ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନାରେ ବିନିଯୋଗ କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି | ଯଦି ତୁମେ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିଛ, ତା’ପୂର୍ବରୁ ଚଳନଶୀଳ ଏବଂ ଅସ୍ଥାବର ଦିଗଗୁଡ଼ିକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କର | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ନୂତନ ଶକ୍ତି ସଂକ୍ରମିତ ହେବ, ପ୍ରିୟ ତୁମର ଭାବନାକୁ ବୁଝିବେ | ଆପଣ ଶିଶୁର ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ପିତାମାତା ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଗ୍ରହଣ କରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମ କାମରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଯଦି କୌଣସି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଛି, ତେବେ ତାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ଘରେ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାଣିପାଗର ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରଭାବ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ଏବଂ ଗରମ ହୋଇପାରେ, କାଶ, ଥଣ୍ଡା, ଜ୍ୱର ଭଳି ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ, ତେଣୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଘରର କିଛି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ଯଦି କୌଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିପାରେ, ଯାହାକୁ ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଚିହ୍ନିବା ଏବଂ ଦୃଢ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ, ତେଣୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖୁଛନ୍ତି | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ ତିଆରି ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ବହୁତ ସଫଳ ହେବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଯଦି ଆଜି ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କର କୌଣସି ବିରୋଧ ଅଛି, ତେବେ ଏଥିରେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *