May 19, 2024

Odia Express

News For Public

୧୨ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧ ରବିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୮ ଟି ରାଶି ପାଇବେ khsu ଖବର

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମରେ ଟିକେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଭାରି କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ନ୍ୟସ୍ତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଉପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଖାଯାଉଛି |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ତୁମର କୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ମଜା ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଆଜି ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଯେଉଁମାନେ ରାଜନୀତି ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ସହିତ, କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିପାରିବେ | କିଛି ବଡ ସଫଳତା ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ବଡ଼ ଖବର ପାଇବାର ଆଶା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଟିକିଏ ନରମ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ବରିଷ୍ଠ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପ୍ରଗତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ରଖିଲେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ପ୍ରଚୁର ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ସମ୍ପତ୍ତି ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଛି ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ନୂତନ ଚୁକ୍ତି ଶେଷ କରି ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭଲ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଓ ଅବନତି ହୋଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅଫିସ୍ କାମ ହେତୁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବେ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ତୁମକୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସମୟ ନ ଦେଇଥିବାରୁ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଇନଗତ ବିଷୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ମିଳିବ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ସନ୍ତାନର ବିବାହରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଉପୁଜେ, ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାର ସମାଧାନ ଖୋଜିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ବିବାହ ନିଶ୍ଚିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ସହକର୍ମୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆପଣ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବେ | ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ରହିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ରୋଜଗାରର ନୂତନ ଉପାୟ ଆସିପାରେ, ତେଣୁ ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ | ଶିଶୁର ଦାୟିତ୍। ପୂରଣ ହେବ | ତୁମର ହୃଦୟ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଭଲ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାରୁ ଆପଣ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଯଦି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୁଏ, ଏହା ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ସମନ୍ୱୟ ଭଲ ରହିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଉପଲବ୍ଧ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ଆଶା କରାଯାଏ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର ଚତୁରତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପରିବାରରେ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ବିଭେଦ ଶେଷ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *