April 24, 2024

Odia Express

News For Public

୧୩ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧ ସୋମବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କିପରି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ରାଶିକୁ ମିଳିବ khusi ଖବର

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କିଛି କାମରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ନିରାଶ ହେବେ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ଚାଲିବ, କିନ୍ତୁ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଫଳାଫଳ ନ ପାଇ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଘର ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ଏକ ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି |

ମିଥୁନ : ଆଜି ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତିରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ, ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣ ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଆପଣ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଆୟ ଭଲ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଲାଭଜନକ କାରବାର ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାଗଜପତ୍ର କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଘରେ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇପାରେ | ମାନସିକ ଚାପ ଶେଷ ହେବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରେ | ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟର ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମ ଜୀବନରେ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ପତି ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ନୂତନ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣ କିଛି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ସାମଗ୍ରୀକ ଆରାମରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ରହିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କରିପାରିବେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଘରର ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ସମାନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଜମି ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ତୁମର ପୁରା ଧ୍ୟାନ ତୁମର କ୍ୟାରିଅର୍ ଉପରେ ରହିବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ | ପତି ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଭାବନା ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ଜଣେ ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରି ଖୁସି ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବା ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ଶେଷ ହେବ | ଶିଶୁର ଶିକ୍ଷା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇପାରେ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଯେକୌଣସି ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଜଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଚୋରି, ଦୁର୍ଘଟଣାର ଆଶଙ୍କା ଅଛି | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଅଟକି ଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଶାରୀରିକ ଭାବେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପୂର୍ବ ଦିନରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ, ତୁମେ ସବୁଠାରୁ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ସଫଳ କରିପାରିବ | ଆପଣଙ୍କୁ କାହାର ସାହାଯ୍ୟ ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି କୌଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବା ପରେ, ତୁମେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆଜି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି, ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବେ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *