May 20, 2024

Odia Express

News For Public

22 ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ପାଇବେ ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରବୃତ୍ତି କିମ୍ବା ବିଦେଶୀ ଅନୁଷ୍ଠାନରୁ ଆଡମିଶନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମ୍ବାଦକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଆପଣ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଅତୀତରେ କରାଯାଇଥିବା ବିନିଯୋଗ ଭଲ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ଆପଣ ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢ଼ିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିପାରେ, ତେଣୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସର୍ବଦା ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢିବ | ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ସେହି ଯୁବକମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ମେଲୋଡି ସ୍ୱର ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ଗ୍ରାହକମାନେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ତୁମର ଚତୁରତା ସହିତ, ତୁମେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଯାନର ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆଘାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସେମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମର ସମସ୍ୟା ତୁମକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ | ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେତୁ ବାଧା ସମ୍ଭବ | ଅଗ୍ରଗତିର ପଥ ମିଳିପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମକୁ ଶୀଘ୍ର ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭଜନକ ପରିସ୍ଥିତି ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ରାଗନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ନଜର ରଖିପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ହୃଦୟକୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ତୁମର ଚତୁରତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ କୌଣସି ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟରେ ଦସ୍ତଖତ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ପ୍ରଥମେ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେପଢନ୍ତୁ | ଆପଣ ସମାଜରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କର ସେବା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ସାମଗ୍ରୀକ ଆରାମରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅର୍ଥର କ୍ରେଡିଟ୍ କାରବାର କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ, ଶୀଘ୍ର ହୁଅ ନାହିଁ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ଖୋଜିବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ଆପଣ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ପାଇଁ ନୂଆ ଯୋଜନା ମିଳିପାରିବ | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଏକ ଲାଭଜନକ ଡିଲ୍ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମ ସଂପର୍କରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ ଖରାପ କମ୍ପାନୀଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଶୀଘ୍ର ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଏକ ପ୍ରବଳ ଇଚ୍ଛା ଥାଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | ବେକାର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ନୂତନ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ଆପଣ ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢ଼ିପାରିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଯଦି କୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ମାମଲା ଅଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ଜମି ସହ ଜଡିତ ବିବାଦର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ, ଏହାର ଫାଇଦା ନିଆଯିବା ଉଚିତ୍ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନିଅ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *