May 16, 2024

Odia Express

News For Public

23 ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧ ଗୁରୁବାର ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ Full ସପୋର୍ଟ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସିଷ୍ଟମ୍ ଉନ୍ନତି କରିବ | ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସେବା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ତୁରନ୍ତ ଲାଭ ପାଇବ ନାହିଁ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ପାଇପାରନ୍ତି | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଉପାୟ ରହିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ରହିବ | ଆପଣ ଘର କାମରେ ଟିକେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରିବେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ଟିକେ କ୍ଲାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତିର ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତେବେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମର୍ଥନ କରିବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ |

କର୍କଟ: ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଚତୁରତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଯଦି କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ପରୀକ୍ଷା-ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାର କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସାବଧାନ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ, ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ବାଣ୍ଟି ପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ତୁମର ଅପବ୍ୟବହାର ଉପରେ ଏକ ଚେକ୍ ରଖିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଗ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବ | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନିଅ, ନଚେତ୍ ଚୋରି କିମ୍ବା କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବା ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଟିକେ ବିଚଳିତ ମନେ ହେଉଛନ୍ତି | ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଏକ ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଟିକେ ବିଚଳିତ କରିପାରେ, ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ବିଛା : ଆଜି ଆମେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବୁ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇ ପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଏକ ବଡ଼ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଗରେ ରହିବେ | ତୁମେ ଏକ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇ ଭଗବାନଙ୍କ ଦର୍ଶନ ପାଇବାକୁ ଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଆୟରେ ବିପୁଳ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ନିଜ ପସନ୍ଦର ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିପାରିବେ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ଘର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ, ନଚେତ୍ ତୁମକୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ସେୟାର ବଜାର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ଜରୁରୀ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଘରେ ଭସ୍ତୁ ଅନୁଯାୟୀ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ପାରିବାରିକ କନ୍ଦଳ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆୟ ଭଲ ହେବ କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ସେହି ଅନୁସାରେ  | ପରିବାରର ଜଣେ ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଅଫିସରେ ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ହଠାତ୍ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *