May 26, 2024

Odia Express

News For Public

29 ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ସବୁ ରାଶି ପାଇବେ Happy News

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ସଫଳତାର ପଥ ହାସଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ପାଗରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିପାରେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ହୁଏତ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଟିକେ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | ପତି ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ହଠାତ୍ ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆସିପାରେ | ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଅନ୍ୟଥା ଦୁର୍ଘଟଣାର ଆଶଙ୍କା ଥାଏ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଅର୍ଥର କ୍ରେଡିଟ୍ କାରବାର କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରନ୍ତି | ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ପାଇଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ କମିପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଘରେ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଟଙ୍କାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଉପୁଜିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଯଦି ଆପଣ ଘରୋଇ ବିବାଦକୁ ଏକାଠି ସମାଧାନ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଅଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକାଗ୍ର ହେବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଏକ ସଫଳତା ହେବ | କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣରେ ଖୁସି ହେବ | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଆପଣ ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢ଼ିପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ଜରୁରୀ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜୁନିୟରମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ତୁମକୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ତୁମକୁ ହଇରାଣ କରିବା ପାଇଁ ସବୁକିଛି କରିପାରିବେ | ଯଦି କୋର୍ଟର କାର୍ଯ୍ୟ ଅଟକି ରହିଛି, ତେବେ ଆଜି ଏହା ଗତିଶୀଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଟଙ୍କା କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ବିପଦ ନେବାକୁ ସାହସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଗୃହରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକାରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆସିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ପ୍ରକାଶ କରିପାରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖିପାରିବେ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କରାଯାଇଥିବା ସମ୍ପର୍କ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଦେଖିଲେ, ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବିରାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ |ଆପଣ ଯୋଜନା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭାରି କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ନାହିଁ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିଛି ପୁରୁଣା ବିଷୟ ଉପରେ ତୁମେ ବହୁତ ଟେନସନରେ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ସମୟ ଆସିଛି | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପ୍ରେମ ହେଉଛି ଜୀବନର ସଫଳତାର ସମଷ୍ଟି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ହଠାତ୍ ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିବା | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *