December 8, 2023

Odia Express

News For Public

ଥାନା ପହଞ୍ଚିକରି ମହିଳା କହିଲେ ମୁଁ Amitabh ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଝିଅ ଅଟେ,ଶୁଣିକରି ପୋଲିସ୍ ବି ହେଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ, ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ମାମଲା

ସଦିର ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ସେମିତି କିଏ ବା ନଜାଣେ, ସେ ଜଣେ ଏମିତି ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ , ଯିଏ ଭାରତର ସହ ଦେଶ ବିଦେଶରେ ବି ଲୋକପ୍ରିୟତା ପାଇଛନ୍ତି । ଦୁନିଆଁ ସାରା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା କୋଟିଏ ଉପରେ ଅଛି, ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କର ଷ୍ଟାଇଲ୍, ଆବାଜ୍ ର ଦିୱାନା ଅଟେ, ବହୁତଥର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ନିଜ ଫିଲ୍ମର ସହ ନିଜ ଜୀବନକୁ ନେଇକରି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି, ଏହି ମଧ୍ୟରେ ବିହାରର ଭୋଜପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ବହୁତ ମଜାଦାର୍ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି, ଯାହା ବଲିଉଡ୍ ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ଜୋଡି ହୋଇଛି ।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବୁ କି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଯେଉଁ ମାମଲା କୁହାଯାଉଛି, ତାହା ବିହାରର ଭୋଜପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଅଟେ, ଯେବେ ଏକ ମହିଳା ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ତେବେ ସେଠାରେ ଯାଇକରି ନିଜକୁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଝିଅ କହିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏହି ସମୟରେ ଥାନାରେ ନିଯୁକ୍ତ ପୋଲିସ୍ କର୍ମୀ ଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ଚକିତ ହୋଇଗଲେ ।

ଏହି ପୁରା ଘଟଣା ଟାଉନ୍ ଥାନାର ଅଟେ ,ଯେବେ ମହିଳା ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିକରି ନିଜକୁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଝିଅ ବୋଲି କହିଲା ତେବେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ମୁସକିଲ୍ ହୋଇଗଲା କି ସେ ଆଉଥରେ ସେହି ମହିଳାଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ କେଉଁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ? ତେବେ ସେହି ମହିଳା ପୋଲିସ୍ କର୍ମୀଙ୍କୁ କହିଲା କି ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାର୍ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଦାଦାଙ୍କ ନାଁ ହରିବଂଶ ରାୟ ବଚ୍ଚନ ।

ଯେବେ ଏହି କଥା ଶୁଣିଲେ ତେବେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସହ କର୍ମଚାରୀ ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଚକିତ ହୋଇଗଲେ, ଗତ ରବିବାରକୁ ମହିଳା ଯେବେ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ତେବେ ସେହି ସମୟରେ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଏକ ପୁରୁଷ ଓ ଏକ ମହିଳା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଥିଲେ, ମହିଳା ନାଇଟ୍ ପିନ୍ଧିକରି ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଲେ,  ଓ ସେ ବହୁତ କାନ୍ଧୁଥିଲେ , ସେହି ସମୟରେ ସେ ଥାନାରେ କହିଲେ କି ଇଂରେଜ ଶାସନ ଚାଲୁଥିଲା, ତେବେ ଥାନାରେ ମହଜୁଦ୍ ପୋଲିସ୍ କର୍ମୀ ସେହି ମହିଳାଙ୍କୁ ଚେୟାର୍ ଦେଲେ ।

ଏହାପରେ ଯେବେ ପୋଲିସ୍ କର୍ମୀ ପଚାରିଲେ ତେବେ ସେ ନିଜ ନାଁ ମୋନି କହିଲେ, ଓ କହିଲେ କି ସେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଝିଅ ବୋଲି, ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନାଁ ଶୁଣି ଥାନାରେ ମହଜୁଦ୍ ପୋଲିସ୍ କର୍ମୀ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ, ଓ ପଚାରାଉଚୁରା ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ତଥ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଲା । ମହିଳା କହିଲେ କି ତାଙ୍କ ନାଁ ମୋନୀ ଅଟେ, ସେ ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାର୍ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଝିଅ ବୋଲି, ପୋଲିସ୍ କର୍ମୀ ଏହି କଥା ଶୁଣିକରି ବିଲକୁଲ୍ ବିଶ୍ୱାସ ହେଲା ନାହିଁ

ତେବେ ସେ ପଚାରିଲେ କି କେଉଁ ଅମିତାଭ ବଚନ ବୋଲି, ତେବେ ସେ କହିଲେ କୋନ୍ ବନେଗା କରୋଡପତି ବାଲା ,ମହିଳା ପୋଲିସ୍ ସାମ୍ନାରେ ଏହା ବି କହିଲା କି ତାଙ୍କ ଦାଦି ତାଙ୍କ ନାଁ ଆରାଧ୍ୟା ଓ ମୋନି ରଖିଛନ୍ତି  ଯେବେ ପୋଲିସ୍ ସେହି ମହିଳାଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ କି ସେ କେଉଁଠି ରହନ୍ତି ତେବେ ସେ କହିଲେ କି ସେ ପାକିସ୍ଥାନରେ ରହୁଛନ୍ତି

ଥାନା ଭିତରେ ଯେବେ ମହିଳା ପହଞ୍ଚିଲେ ତେବେ ପ୍ରାୟ ଅଧଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ପରି ଅଜବଧରଣର ହରକତ କରୁଥିଲେ, ପୋଲିସ୍ କର୍ମୀ ସେହି ମହିଳାଙ୍କ ହରକତକୁ ଦେଖିକରି ବୁଝିଗଲେ କି ତାଙ୍କ ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ବିଲକୁଲ୍ ଠିକ୍ ନାହିଁ, ମହିଳା କେବେ ଲାଲୁ ଯାଦବଙ୍କୁ ତ କେବେ ଇଂରେଜ ତ କେବେ ପାକିସ୍ଥାନର ନାଁ ଥାନାରେ ନେଉଥିଲେ, ଏତିକି ନୁହେଁ ବରଂ ଥାନାରେ ପୋଲିସ୍ କର୍ମୀଙ୍କୁ ସ୍ୟାଲୁଟ୍ କରିବାକୁ କହୁଥିଲେ

ସେମିତି ଥାନାରେ ଜଣେ ପୋଲିସ୍ ଅଧିକାରୀ ଡିକେ ସିଂ କହିଲେ କି ସେହି ମହିଳା ନଗର ଥାନା କ୍ଷେତ୍ରର ଚିତ୍ରଟୋଲି ଟୋଲା ବତରି ମହୁଲା ଇଲାକାର ଏକ ହୋଟେଲ୍ ପାଖରେ ଠିକଣା କହୁଥିଲେ, ତାଙ୍କ ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଠିକ୍ ନାହିଁ, ସେ କହିଲେ କି ଯେଉଁ ପ୍ରକାର ମହିଳା ହରକତ କରୁଥିଲେ , ସେଥିରୁ ଜଣାପଡୂଥିଲା କି ତାଙ୍କ ମାନସିକ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ଅଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *