Salman ଖାନ୍ ଙ୍କ ନା ହିଁ ଅଛି ସ୍ତ୍ରୀ ନା ହିଁ ଛୁଆ, ତେବେ କିଏ ହେବ ୨୩୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ସଂମ୍ପତ୍ତିର ମାଲିକ, ଭାଇଜାନ୍ ନିଜେ ଦେଲେ ଏହାର ଜବାବ୍…

ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ଏକ ଏମିତି ଅଭିନେତା ଅଟନ୍ତି । ଯାହାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ ଫଲୋଇଙ୍ଗ୍ ଦୁନିଆଁ ସାରା କୋଣ ଅନୁକୋଣରେ ମହଜୁଦ୍ ଅଛି, କୋଟିଏ ଲୋକେ ସଲମାନ୍ ଙ୍କୁ ଅଭିନେତା ହିସାବରେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଓ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାକୁ କେହି ଥକନ୍ତି ନାହିଁ, ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ଛୋଟ ବୟସରୁ ଏକ ଆଡ୍ ଫିଲ୍ମରେ କ୍ୟାମ୍ପା କୋଲାରେ କାମ କରିଥିଲେ, ଯାହାକି ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା, ଏହାପରେ ସେ ବଲିଉଡ୍ ର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ବିବି ହୋତୋ ଐସି ରେ କାମ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ସପୋର୍ଟିଙ୍ଗ୍ ରୋଲ୍ ରେ ନଜର୍ ଆସିଥିଲେ । ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ଫିଲ୍ମ ମୈନେ ପ୍ୟାର୍ କିୟା ଥିଲା, ଯାହା ସୁପରହିଟ୍ ଥିଲା, ସଠିକ୍ ମାଇନାରେ ଏହି ଫିଲ୍ମରୁ ସଲମାନ୍ ଙ୍କୁ ଅସଲ ପରିଚୟ ମିଳିଥିଲା, ଏହାପରେ ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ବହୁତ ବଲିଉଡ୍ ଫିଲ୍ମରେ ଫେମସ୍ ଶୋ କଲେ, ଦୁନିଆଁ ସାରା ଏକ ଅଲଗା ପରିଚୟ ବନାଇଥିଲେ ।

ମହଜୁଦା ସମୟରେ ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ଙ୍କ ପାଖରେ କୌଣସି ଜିନିଷର ଅଭାବ ନାହିଁ, ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ସଂମ୍ପତ୍ତିର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି, ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ୍ସ ଅନୁସାରେ ଏବେ ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ଙ୍କ ପାଖରେ ପ୍ରାୟ ୨୩୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ସଂମ୍ପତ୍ତି ଅଛି, ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ସହ ଦୁନିଆଁର ଟପ୍ ଓ ମହଙ୍ଗା ଅଭିନେତାଙ୍କ ଲିଷ୍ଟରେ ଅଛନ୍ତି ।

ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ଙ୍କ ପାଖରେ ନିଜର ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଜେଟ୍ ଅଛି, ଏତିକି ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଲକଜୁରି ଗାଡିର ମାଲିକ ଅଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବହୁତ ଦାମି ଗାଡି ଅଛି, ସେମିତି ସେ ଯେଉଁ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରନ୍ତି ସେ ୫୦-୬୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି, ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ଗତ ୩୩ ବର୍ଷରୁ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି, ଓ ସେ ନିଜ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟର୍ ରେ ବହୁତ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ନିଜ ବଢିଆ ଅଭିନୟରୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦିୱାନା କରିଛନ୍ତି, ଖାସ୍ କରି ଝିଅମାନେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଫିଦା ହୋଇଛନ୍ତି, ସଲମାନ୍ ଖା ଙ୍କ ନାଁ ବଲିଉଡ୍ ର ବହୁତ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଯୋଡାଯାଇଛି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ବିବାହ କରିନାହାନ୍ତି ।

ଭାଇଜାନ୍ ଙ୍କ ବୟସ ୫୬ ବର୍ଷ ହୋଇସାରିଛି, କିନ୍ତୁ ଏହି ବୟସରେ ସେ ଅବିବାହିତ ଅଛନ୍ତି, ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ବାହାହେବାର ମୁଡ୍ ରେ ନାହାନ୍ତି , ଏମିତି ସ୍ଥିତିରେ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଏହା ପ୍ରଶ୍ନ ଆସୁଥିବ କି ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ହଜାର କୋଟିର ସଂମ୍ପତ୍ତିର ମାଲିକ କିଏ ହେବ, ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଆସୁଥିବ କି ତେବେ ନିଜର ଜବାବ୍ ସେ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ବହୁତ ଲୋକ ମନରେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ୍ ଆସୁଥିବ କି ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହ କରିନାହାନ୍ତି, ଭାଇ ଜାନ୍ ଙ୍କ ନାଁ ସ୍ତ୍ରୀ ଅଛି ନା କି ଛୁଆ, ୨୩୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ସଂମ୍ପତ୍ତି ମାଲିକ କିଏ ହେବ, ତେବେ କହିଦେବୁ କି ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ଏହି ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ, ସେ କହିଲେ କି ମୁଁ ବାହା ହେବି କି ନାହିଁ ମୋର ଯିବାର ପରେ ମୋର ଅଧା ସଂମ୍ପତ୍ତି ଟ୍ରଷ୍ଟରେ ଦାନ କରିଦିଆଯିବ, ଯଦି ମୁଁ ବାହା ହୁଏ ନାହିଁ ତେବେ ମୋର ପୁରା ସଂମ୍ପତ୍ତି ଟ୍ରଷ୍ଟକୁ ଦାନ କରିଦିଆଯିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.