May 18, 2024

Odia Express

News For Public

ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ଙ୍କ ସହ ନିଜ ବାହାଘର ଫଟୋ ଦେଖିକରି Sonakshi ସିହ୍ନା ପରିଶେଷରେ ଖୋଲିଲେ ନିଜ ନିରବତା,ଏବେ ଜଣ ପଡିଲା ଅସଲ ସତ…

ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ଓ ସୋନାକ୍ଷୀ ଗତ କିଛି ଦିନରୁ ନିଜ ବାହାଘରର ଫଟୋକୁ ନେଇକରି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି, ଏହି ଦିନ ସୋସିଆଳ୍ ମିଡିଆରେ ସୋନାକ୍ଷୀ ଓ ସଲମାନ୍ ଙ୍କ ବାହାଘରର ଏକ ଫେକ୍ ଫଟୋ ବହୁତ ଭାଇରାଳ୍ ହେଉଛି, ଏହି ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାପରେ କୁହାଯାଉଛି କି ସଲମାନ୍ ଓ ସୋନାକ୍ଷୀ ଗୁପ୍ ଚୁପ୍ ତରିକାରେ ବାହା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି, ଏବେ ଏହି ଫଟୋ ଉପରେ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନାର ବୟାନ୍ ଆସିଛି ।ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଯେଉଁ ସଲମାନ୍ ଓ ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କ ବାହାଘର ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି ତାହା ଏଡିଟ୍ କରାଯାଇଛି, ଓ ଏହି ଫଟୋ ରିୟଲ୍ ଲାଗୁଛି, ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ଫଟୋରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ କି ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ହ୍ୱାଇଟ୍ ସାର୍ଟ ଓ ବେଜ୍ କଲରର କୋଟ୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି, ଯେବେ କି ସୋନାକ୍ଷୀ ଲାଲି ରଙ୍ଗର ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ରିପ୍ଲାଇ କରି କହିଥିଲେ କି କଣ ତୁମେ ମୁର୍ଖ କି ଯାହା ରିୟଲ୍ ଓ ଫଟୋ ସପ୍ ଫଟୋରେ ଅନ୍ତର କରୁନ, ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ୍ ମୀଡିଆରେ ବହୁତ ୟୁଜର୍ସମାନେ ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି, ଜଣେ ୟୁଜର୍ ଫଟୋରେ କମେଣ୍ଟ୍ କରି ଲେଖିଥିଲେ କି ନିଜ କଳାର ଭଲ ଜାଗାରେ ବ୍ୟବହାର୍ କର, ଏହି ପରି ଫଟୋକୁ ଏଡିଟ୍ କରିବା ଭୁଲ୍ ଅଟେ, ସେମିତି ଆଉଜଣେ ୟୁଜର୍ ଲେଖିଥିଲେ କି ସେ ଧ୍ୟାନ ଚାହଁନ୍ତି ଓ ସୋନାକ୍ଷୀ ସେଇଆ କଲେ, ଏହା ଛଡା ବହୁତ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ୟୁଜର୍ସ ଏହି ଫର୍ଜୀରେ ଫଟୋକୁ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଓ ମଜାକିୟା କହିଥିଲେ ।

କହିଦେବୁ କି ସଲମାନ୍ ଓ ସୋନାକ୍ଷୀ ଉଭୟ ବାହା ହୋଇନାହାନ୍ତି, ସଲମାନ୍ କାନ୍ ନିଜକୁ ସିଙ୍ଗଲ୍ କହିକରି ଆସିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବହୁତଥର୍ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ୟୁଲିଆ ବନ୍ତୁରଙ୍କ ସହ ଦେଖାଯାଇଛି, ଏଥିପାଇଁ ସଲମାନ୍ ଓ ୟୁଲିଆଙ୍କ ରିଲେସନସିପ୍ ବିଷୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି, ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ୟୁଲିଆ ପୁର୍ବରୁ ବହୁତ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ରିଲେସନସିପ୍ ରେ ରହିସାରିଛନ୍ତି ।

ସେମିତି ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନାଙ୍କ କଥା କହିଲେ ତାଙ୍କ ନାଁ ଜାହିର୍ ଇକବାଲ୍ ଙ୍କ ସହ ଯୋଡାଯାଉଛି, ସୋନାକ୍ଷୀ ଜାହିର୍ ଙ୍କ ସହ୍ ରିଲେସନସିପ୍ ରୁ ମନା କରିଦେଇଛନ୍ତି, ଏବେ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ସମୟରେ ସୋନାକ୍ଷୀ କହିଥିଲେ କି ସେ ଜାହିର୍ ଙ୍କ ସହ ରିଲେସନସିପ୍ ରେ ନାହାନ୍ତି, ଜାହିର୍ କେବଳ ତାଙ୍କ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ଅଟନ୍ତି ଯେବେ ଦୁହେଁ କେଉଁ ଆଉ ସହ ରିଲେସନସିପ୍ ରେ ଅଛି ତେବେ ଏହି ମଜାକ୍ କେଉଂମ୍ ଫାନ୍ସ କରିଥିବେ ।

ସେମିତି ଦୁହେଁ କଳାକାରଙ୍କ ୱାର୍କଫ୍ରଣ୍ତର କଥା କହିଲେ ତେବେ ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ଟାଇଗର୍ ୩ ରେ ରିଲିଜ୍ ଡେଟ୍ ଘୋଷଣା ହୋଇଯାଇଛି, ସେ ଆଗାମୀ ବର୍ଷ ଇଦ୍ ରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି, ସେମିତି ଅଭିନେତା ବି କଭି ଇଦ୍ କଭି ଦିବାଲି ଏହି ବର୍ଷ ୩୦ ଡିସେମ୍ବର ସିନେମାଘରରେ ଆସିବ, ସେମିତି ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ଅପକପିଙ୍ଗ୍ ଫିଲ୍ମ ଡବଲ୍  ଏକ୍ସ ଏଲ୍ ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ସହ ହୁମା କୁରେସି ନଜର ଆସିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *