April 14, 2024

Odia Express

News For Public

ଫଟୋରେ ଲୁଚିରହିଥିବା ତେନ୍ଦୁଆକୁ ଖୋଜିଲା ବାଲା ହେବ ସବୁଠାରୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ,Guess କରି ଚିହ୍ନିବାରେ ଆପଣଙ୍କ ଘୁମିଯିବ ଦିମାଗ, ତେବେ କୁହ କେଉଁଠି ଲୁଚି ରହିଛି ସେ

କେବେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଏମିତି ଫଟୋ ବାଲା ପହେଲିଗୁଡିକ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥାଏ ଯେଉଁ ପହେଲିକୁ ବୁଝାଇବା ବଡ ବଡ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମୁସକିଲ୍ ହୋଇଯାଏ, ଆଜି ଆମେ ଏହି ପୋଷ୍ଟର ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଏମିତି ଫଟୋ ନେଇକରି ଆସିଛୁ ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଅଧିକା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ, ଏହି ପହେଲିର ଉତ୍ତର ଖୋଜିବାକୁ ଲାଗିବେ, ଏହି ଫଟୋ ବହୁତ ଅନୋଖା ଅଟେ, ଏହି ଦିନରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ।

ଏହି ଦିନରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଥିବା ଫଟୋ ରାଜସ୍ଥାନର ଅଟେ, ଫଟୋ ଉଠାଇଥିବା ସୁନ୍ଦର ଫଟୋ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ୍ ହୋଇଛି, ଯେବେ ସେ ଘରକୁ ଆସିକରି ଦେଖିଲେ ତେବେ ଫଟୋକୁ ଦେଖିବା ପରେ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛି, କାରଣ ଫଟୋରେ ପାହାଡରେ ଛବି ଅଲଗା କିଛି ନଜର ଆସୁଛି, ଫଟୋରେ ଏକ ପଶୁ ମହଜୁଦ୍ ଅଛି, ଯାହାକି ଆଖିର ସାମ୍ନାରେ ଥାଇ ବି ଦେଖାଯାଉନାହିଁ, ସେହି ପଶୁକୁ ଖୋଜି ପାଇବାରେ ଆପଣ ଅସମର୍ଥ ହେବେ, ଫଟୋରେ ଲୁଚି ରହିଥିବା ପଶୁ ଏକ ତେନ୍ଦୁଆ ଅଟେ ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ତେନ୍ଦୁଆକୁ ଖୋଜିବାକୁ ହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିଲ ପରି ନଜର ହୋଇଥିବା ଦରକାର, ସେ ଏମିତି ଜାଗାରେ ଅଛି ଯାହାକୁ ଦେଖିବାପରେ ଆପଣ ଅଣଦେଖା କରିପାରନ୍ତି, କିଛି ଏମିତି ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାକୃତିକ ଅନୁସାରେ ଲୁଚିରହିଛି, କାହାପାଈଁ ଖୋଜିପାରିବା ବହୁତ ମୁସକିଲ୍ ଅଟେ, ଫଟୋଗ୍ରାଫର୍ ଏହି ଫଟୋକୁ କ୍ଲିକ୍ କରିଥିଲେ ଓ ସେ ନିଜେ ଫଟୋରେ ଲୁଚିରହିଥିବା ତେନ୍ଦୁଆକୁ ଦେଖିବାପରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ

ଲୋକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିବ କି ଦିଲ୍ଲୀରେ ରହୁଥିବା ଏକ ୩୪ ବର୍ଷୀୟ ଫଟୋଗ୍ରାଫର୍ ଅଭିନବ ଗର୍ଗ କ୍ଲିକ୍ କରିଥିଲେ, ଏହି ଫଟୋ ଏହି ଫଟୋଗ୍ରାଫର୍ ରାଜସ୍ଥାନର ଜୟପୁର ଅରାବଲୀ ପାହାଡର କ୍ଲିକ୍ କରାଯାଇଥିଲା, ଯେବେ ଫଟୋଗ୍ରାଫର୍ ଦ୍ୱାରା ଫଟୋ କ୍ଲିକ୍ କରାଯାଇଥିଲା ତେବେ ଏହି କଥା ସୁଚନା ଦେଇନଥିଲେ, ଏହି ଫଟୋରେ ତେନ୍ଦୁଆ ଲୁଚି ରହିଛି, ଏହି କଥାର ସୁଚନା ଫଟୋଗ୍ରାଫର୍ ଙ୍କୁ ଜଣାପଡିଲା ତେବେ ସେ ଘରେ ଯାଇକରି ଲ୍ୟାପଟପ୍ ରେ ନିଜ ଉଠାଇଥିବା ଫଟୋକୁ ଦେଖିପାରିବେ ।

ଏହି ଫଟୋକୁ ଦେଖିବାପରେ ଅଭିନବ ନିଜେ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ, କାରଣ ତାଙ୍କୁ ଜଣାନଥିଲା କି ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କ୍ଲିକ୍ କରାଯାଇଥିବା ଫଟୋରେ ଏକ ନୃଶସ ଶିକାରୀ ଲୁଚି ରହିଛି, ଏବେ ତାଙ୍କର ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଳ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି, ଓ ଲୋକେ ଏହି ପହେଲିକୁ ସମାଧାନ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *