୧୫ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୨,ଆଜିର ରାଶିଫଳ,କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ,Sankranti ପରେ ଆସିବ ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର…

୧) ମେଷ ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିଳାମିଶା ରହିବ, ଆପଣ କାହାକୁ ପଇସା ଉଧାର ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନହେଲେ ଫେରିବାରେ କଠିନତା ରହିବ, ଘରର କେଉଁ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯାହାକୁ ନେଇ ମନ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ, ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ୍ କଥାରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ହେବ, ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବାତାବରଣ ଭଲ ନଜର ଆସୁଛି, ବଡ ଅଧିକାରିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅଧୁରା କାର୍ଯ୍ୟ ପୁରା କରିପାରିବେ, ପ୍ରୋପର୍ଟି ମାମଲାରେ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ରହିଛି ।

୨) ବୃଷ ରାଶି-ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଖୁସିରେ ଭରପୁର ରହିବ, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଯଦି କେଉଁ କଥାକୁ ନେଇ ମତଭେଦ ଚାଲୁଛି ତେବେ ଶେଷ ହୋଇଯିବ, ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ କେଉଁ ଭଲ ଜାଗା ବୁଲିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି, ଆପଣ ନିଜ ଲକ୍ଷ୍ୟର ପ୍ରତି ପ୍ରୟାସ ଅଧିକା ବଢାନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କ ଭାବନା ସକରାତ୍ମକ ରହିବ ଯାହାକୁ ନେଇ କାମକାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ପରିଣାମ ମିଳିବ। ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ ।

୩) ମିଥୁନ ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ମାହୋଲ୍ ସକରାତ୍ମକ ରହିବ, ଘରେ କେଉଁ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହୋଇପାରେ, ଘରୋଇ ଦରକାରିତାର ପୁର୍ତ୍ତି ହେବ, କେଉଁ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ, ଯାହାକୁ ନେଇ ଆପଣ ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ମନେ ପକାଇପାରନ୍ତି, ବଡ ଅଧିକାରି ଆପଣଙ୍କ ପୁରା ସପୋର୍ଟ କରିବେ, ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢିବ, ଶଶୁରଘର ପକ୍ଷରୁ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ଆଶା ଅଛି ।

୪) କର୍କଟ ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ, ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିବାର ଆଶା ଅଛି, ବହୁତ ଲମ୍ବା ସମୟରୁ ଅଟକିଥିବା ପଇସା ଫେରିପାରିବେ, ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମନ ମୁତାବିକ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ ହୋଇପାରେ, ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ, ଆପଣ ନିଜ ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ।

୫) ସିଂହ ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ନିଶ୍ଚିତ ମିଳିବ, କେଉଁ ସଂମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଠାରୁ ଖୁସିଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିପାରେ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଘରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ହେବ, ପୁର୍ବରୁ କରାଯାଇଥିବା କାମରୁ ଭଲ ଫାଇଦା ପାଇବେ, ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ନଜର୍ ଆସୁଛି, କେଉଁ ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଭଲ ତାଳମେଳ ରଖିବାକୁ ହେବ, ପଇସାର ସ୍ଥିତିରେ ଟିକିଏ ବିଚାର କରିବେ ।

୬) କନ୍ୟା ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଟିକିଏ କଠିନ ନଜର ଆସୁଛି, ପୁର୍ବରୁ କରିଥିବା ଭୁଲ୍ କୁ ଦୋହରାଇବାରୁ ନିବୃତ ରହିବାକୁ ହେବ । ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ, ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ କରନ୍ତୁ ନହେଲେ ବଡ ଅଧିକାରି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ନିରାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି, ବିଜନେସ୍ ସ୍ଥିତି ଭଲ ନଜର ଆସୁଛି, ଆମଦାନୀ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ହେବ ।

୭) ତୁଳା ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବଡ ମାତ୍ରାରେ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ଆଶା ଅଛି, ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅଧୁରା କାମ ପୁରା ହେବ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଂବନ୍ଧିତ ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ, ଆପଣ ବହୁତ ଲମ୍ବା ଦିନରୁ ଯେଉଁ କାମକୁ ପୁରା କରିବାରେ ପ୍ରୟାସ କରୁଥିଲେ ତାହା ସଫଳ ହେବ, ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ମଉକା ମିଳିବ, କାରୋବାର ସିଲସିଲାରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଫାଇଦାଦାୟକ ହେବ ।

୮)ବିଛା ରାଶି-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଜୀବନରେ ସବୁ ପ୍ରକାର ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ, ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସକରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ହେବ, ବାଜେ କଥାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନିଜ ଜରୁରୀ କାମରେ ଫୋକସ୍ କରନ୍ତୁ, ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ମିଶିକରି କିଛି ନୁଆ ବେପାର କରିବେ, ଯାହା ଆଗକୁ ଯାଇକରି ଭଲ ଲାଭ ହେବ, ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସିଲ୍ କରିବେ, ଆପଣ ନିଜ ଭଲ ସ୍ୱଭାବରୁ ଅନ୍ୟଙ୍କ ଆଗରେ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ ।

୯)ଧନୁ ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଠିକ୍ ନାହିଁ, ବିନା କାରଣରେ ଚିନ୍ତା ଲାଗିରହିବ, ଯାହାର କାରଣରୁ କାମକାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରିବା ମୁସକିଲ୍ ନଜର ଆସୁଛି, ଆପଣ ନିଜ ଅଧୁରା କାମକୁ ପୁରା କରିବାରେ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ ଲମ୍ବା ଦୁର ଯାତ୍ରାରେ ଯିବାକୁ ବଞ୍ଚିବାକୁ ହେବ, ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅଚାନକ ହ୍ରାସ ହେବା ଯୋଗୁଁ ଚିନ୍ତା ଲାଗିବ, ଯଦି ଆପଣ ଆଖପାଖ କେଉଁଠିକୁ ଗାଡି ନେଇକରି ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ସାବଧାନ ରହିବ, ନହେଲେ ଦୁର୍ଘଟଣା ହେବାର ଭୟ ରହିଛି ।

୧୦)ମକର ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ପୁଜା ପାଠରେ ଅଧିକା ଲାଗିବ, ମା ବାପାଙ୍କୁ କେଉଁ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମ୍ମିଲିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ବେପାରରେ ଲାଭଦାୟକ ବୁଝାମଣା ରହୁଛି, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ, ଖାଦ୍ୟପେୟରେ ରୁଚି ବଢିବ, ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ବଢିବ, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖିମୟ ହେବ, ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ କେଉଁ ଭଲ ଜାଗା ବୁଲିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି, ଘରର ବଡ ବୟସ୍କଙ୍କ ଉପଦେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କାମରେ ଆସିବ । ଛୁଆଙ୍କ ଶିକ୍ଷାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା ଦୁର ହେବ ।

୧୧) କୁମ୍ଭ ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ସକରାତ୍ମକ ପରିଣାମ ନେଇକରି ଆସିଛି, ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପଟରୁ ବାତାବରଣ ସୁଖଦ ରହିବ, ଆପଣଙ୍କ ସୁଖରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ କାହା ସହ ମନମୁତାବ ହେବା କାରଣରୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ମୁତାବିକ ପରିଣାମ ନ ମିଳିବା କାରଣରୁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ, ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କୁ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରୀକ୍ଷାରେ ମନ ମୁତାବିକ ରେଜଲ୍ଟ ମିଳିପାରେ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ମନ ହର୍ଷିତ ହେବ ।

୧୨)ମୀନ ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଉତଥାନ ପତନ ଭରାରହିବ, ଘରୋଇ ଦରକାରିତା ପଛରେ ଅଧିକା ପଇସା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ । ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ଉପଦେଶ ଦିଆଯାଉଛି କି ଆପଣ ଆମଦାନୀ ଅନୁସାରେ ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ ଯାହାକି ଆଗକୁ ଯାଇକରି ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥାରେ କିଛି ପ୍ରଭାବ ନପକାଇବ, ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକା ରହିବ , ଯାହାର କାରଣରୁ ଶାରରୀକ ଥକାପଣ ଓ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ ଆପଣ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ତାଳମେଳ ବନାଇ ରଖନ୍ତୁ, ଛୋଟ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ, ଆପଣ ନିଜ ସନ୍ତାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଭବିଷ୍ୟତରେ ନିବେଶ କରିପାରନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.