୨୩ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ ଶୁକ୍ରବାର ,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ଆଜି କଷ୍ଟ ପାଇବେ

ମେଷ: ଆଜି ମେଷ ଲୋକମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଶକ୍ତି ଉପରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆଜି ଏକ ନାମ ପାଇବା ପାଇଁ ଦିନ ହେବ | ସମାଜରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ତୁମେ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ପିତୃ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ନୂତନ ବିନିଯୋଗ କିମ୍ବା ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଶୀଘ୍ର ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁକୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ତୁମର ସକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଆପଣ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକିଏ ଚତୁରତାର ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ବଜାୟ ରହିବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ କ୍ୟାରିୟରରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ରହିବ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶି ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧା ଉପୁଜିପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସଂଘର୍ଷ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ସ୍ୱର ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ଘରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟଭିଚାରର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯାହା ମାନସିକ ଚାପକୁ ବଢାଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣ ଫଳ ପାଇବେ ନାହିଁ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ଧ୍ୟାନ ବୁଲିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶିର ଆଚରଣରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପୁରୁଣା ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇବେ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ |

ତୁଳା : ଏହି ଲୋକମାନେ ଆଜି ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମର ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ହଠାତ୍ ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ରନ୍ ର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସମାଜରେ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ସମାଜରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରେ | ଆପଣ କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ବିକ୍ରୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ରିଟର୍ନ ପାଇପାରିବେ | ବେକାର ଲୋକମାନେ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ ନିଯୁକ୍ତି ଅଫର ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର ପୁରୁଣା ନିୟମକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଅଫିସ୍ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ଉତ୍ସାହ ପାଇପାରିବେ | ଚାକିରିରେ ପୁରୁଣା ସ୍ଥଗିତ ପଦୋନ୍ନତି ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ସମସ୍ୟା କମ୍ ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ସୁସଂଗତ ରହିବେ | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆଜି ଭଲ ହେବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ଦକ୍ଷତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ଆପଣ ଅଫିସରେ ଭଲ କରିବେ | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ଅଧିକ ପାଇବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବେ | ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବ | ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଉପହାର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ ରଖିବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ପ୍ରତାରଣା କରାଯାଇପାରେ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି କୌଣସି ବିବାଦର ସମାଧାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *