June 20, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୨୭ ଫେବୃୟାରୀ ୨୦୨୧ ଶନିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶି ବଡ ଖବର ପାଇବେ

1 min read

ମେଷ : ମେଷର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଛୋଟ ଛୋଟ ଜିନିଷ ଉପରେ ପତି-ପତ୍ନୀ ବିତର୍କ ହୋଇପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ତୁମ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଅନାବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ଏଡାଇବାକୁ ହେବ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ତୁମର ଆତ୍ମା ​​ଉଚ୍ଚ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ତୁମେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଅପବ୍ୟବହାରରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ | ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଖାଦ୍ୟ ଉପରେ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପେଟ ଜନିତ ସମସ୍ୟା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

କର୍କଟ : ଆଜିର ଦିନ କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଅସୁବିଧାଜନକ ହେବ | ଉଚ୍ଚ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ହଠାତ୍ ଧନର ଧନ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଲା | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଆଜି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ପିଲାଙ୍କ ସଫଳତାର ଖବର ପାଇପାରିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆୟର ନୂତନ ମାଧ୍ୟମ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ତୁମ ପାରିବାରିକ ବିଷୟ ପ୍ରତି ତୁମେ ଅଳ୍ପ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ। ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ, ଯାହା ପରେ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସତର୍କ ରହିବେ କାରଣ ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରନ୍ତି | କିଛି ବିଷୟରେ ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାବେଳେ, ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଫୁଲିଯିବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଆୟରେ ବିପୁଳ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମାନସିକ ଚାପ ଶେଷ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ତୁମର ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବାର ସୁଯୋଗ ଆପଣ ପାଇପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ମୂଳ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଦକ୍ଷତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯଥେଷ୍ଟ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ବଡ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନେ ଆଶା କରିଥିବା ପରିଶ୍ରମରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କଳା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଦେଶବାସୀ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ହଠାତ୍ ବହୁତ ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି କୌଣସି ବିପଦକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *