ସମସ୍ତଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟ ଡ୍ୟାନ୍ସର ସପନା ଚୌଧୁରୀ ବଦଳିଲେ ନିଜ ସାଧାରଣ ରୁପ , ଗ୍ଲାମରରୁ ଭରପୁର୍ ଫଟୋ ହେଉଛି ଭାଇରାଲ୍

ନିକଟରେ ସପନା ଚୌଧୁରି ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ସେ ନିଜକୁ ଏତେ କମ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ଭାବରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କଲେ | ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। କହିଦେବୁ କି ଯେ ସପନାଙ୍କର ପରିବାରରେ ଏକ ଭଉଣୀ ଏବଂ ଭାଇ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି |ସପନା ଚୌଧୁରୀ ଏକ ମଧ୍ୟବିତ୍ତ ପରିବାରର ଅଟନ୍ତି | ସେ ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କ ସହ ଅତି ନିକଟତର ଏବଂ ହରିୟାଣା ରାଜ୍ୟର ଜଣେ ଅତି ଲୋକପ୍ରିୟ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ଏବଂ ଗାୟକ ମଧ୍ୟ କହିଦେବୁ କି ଯେ ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଗୀତ ‘ସଲିଡ୍ ବଡି’ ଯୋଗୁଁ ହରିୟାଣା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସହରରେ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିଥିଲେ |

ଏବଂ ଏହା ପରେ ହରିୟାଣାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ତଥା ଗାୟକ ସପନା ଚୌଧୁରିଙ୍କୁ କେଉଁ ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକତା ପଡେ ନାହିଁ  | ଏବଂ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ସପନାଙ୍କ ଅନେକ ନୃତ୍ୟ ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିବେ ଯାହା ଏହି ବାଜୁଥିବା ନୃତ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଶାସନ କରିଛି | ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ, ଆମେ କହିବାକୁ ଚାହିଁବୁ ଯେ ସପନାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ଏବଂ ପ୍ରଦର୍ଶନ ବିଷୟରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ, ଯାହା ସେ ଅଟେ | କିଛି ଭିଡିଓ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଭ୍ୟୁ ପାଇଥାଏ | ହରିୟାଣା ଛାଡିବା ପରେ ମାୟାନାଗରୀ ମୁମ୍ବାଇରେ ସପନାଙ୍କ ନାମ ବାଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ପୂର୍ବରୁ, ସପନା ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ତାଲିକା ବହୁତ ଲମ୍ବା ଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଗ୍ ବସ୍ ର ୧୧ ତମ ସଂସ୍କରଣରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ଏକ ବଡ଼ ଧରଣର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି |

ଯେହେତୁ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ସିରିଏଲ୍ ବିଗ୍ ବସ୍ ଏହି ସିଜିନ୍ ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏହି ସିଜିନର ବିଜେତା ଶିଳ୍ପା ସିନ୍ଦେ | ଏହି ଶୋ’ରେ ହରିୟାଣାର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ତଥା ଗାୟକ ସପନା ଚୌଧୁରି ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ଯଦିଓ ସପନା ଏହି ସିଜିନ୍ ରେ ବିଜେତା ହୋଇପାରିନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଯଦି ଏକ ଜଣାଶୁଣା ୱେବସାଇଟ୍ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ତେବେ ସପ୍ନାଙ୍କ ନୃତ୍ୟ ଏବଂ ଗାୟନ ପ୍ରଦର୍ଶନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଷ୍ଟେଜ୍ ସୋ ବାହାରେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବଲିଉଡ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ | ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସପନା ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ଏକ ଫିଲ୍ମ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଅଭୟ ଦେଓଲ ତାଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିବେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

ଯେହେତୁ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ସପନା ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ସଫଳତାର ଯାତ୍ରା ପରି କୌଣସି ମଣିଷ ସଫଳତା ପାଏ ନାହିଁ | ତାଙ୍କ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରୀକ୍ଷଣରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ହେତୁ ତାଙ୍କୁ ଟିଭି ସିରିଏଲ୍ ବିଗ୍ ବସ୍ ର ଏହି ସିଜିନ୍ ରେ ଡକାଯାଇଥିଲା |

ଏହି ସବୁ କଥା ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେବୁ କି ସପନା ଚୌଧୁରୀ ଆଉ ଆଗ ଭଳି ସପନା ଚୌଧୁରୀ ହୋଇ ନାହାନ୍ତି , କହିଦେବୁ କି ସପନାଙ୍କ ଅନ୍ଦାଜରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିନାହିଁ , ଏବେ ସେ ଏକ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଅନ୍ଦାଜରେ ନଜର ଆସିବେ , ଓ ଏହା ଆମେ କହୁନାହୁଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ଫଟୋ କହୁଛି, ସପନା ନିଜେ କିଛି ସମୟ ପୁର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଅପଲୋଡ୍ କରିଛନ୍ତି ।

ସର୍ବଦା ପାରମ୍ପାରିକ ପୋଷାକରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ସପନା ଚୌଧୂରୀଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖି ଆପଣ ହୁଏତ ସପନାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ | ଗ୍ଲାମର ସମୃଦ୍ଧ ସପନାଙ୍କ ଏହି ଚିତ୍ରକୁ ଦେଖି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସପନା ଚୌଧୁରୀ ବଲିଉଡରେ ଏକ ନାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *